Aktualność Pracodawcy Strefa Wydarzenia

Ruszyła II edycja świątecznej wewnątrzzakładowej Giełdy Usług w JOST!

Kolejna inicjatywa pracowników JOST. Po zeszłorocznym sukcesie nietypowej świątecznej licytacji zdecydowali się na II edycję Giełdy Usług. Chcą podzielić się swoimi talentami i umiejętnościami, a to wszystko w charytatywnym celu!

W ubiegłym roku mieliśmy taki nieśmiały pomysł, który spotkał się z baaaardzo ciepłym przyjęciem. Wyszliśmy z założenia, że podzielimy się talentami, umiejętnościami, no i tym, co tak cenne, czyli czasem! Wszystko w charytatywnym celu.

Przeczytaj o ubiegłorocznej akcji: 25 niezwykłych darczyńców JOST

Formułę w tym roku powtarzamy, bo się sprawdziła. Mamy natomiast nowy cel. Zbieramy środki na organizację wyjazdu edukacyjno – rozrywkowego dla dzieci z kożuchowskiego Domu Dziecka.

Tegoroczny katalog jest jeszcze bogatszy! Dołączyli nowi darczyńcy!

Są oferty świąteczne: pyszne pierogi od Tomka, praliny od Magdy i ogromny wybór ciast (Ala, Dominika, Gosia, Mariusz). Jest też rozgrzewająca naleweczka od Marcina. Idealna na zimowe wieczory… i przepyszne zdrowe domowe przetwory od Gosi.

Są szkolenia z Excela z Gosią i Darkiem oraz lekcje gry w szachy z Pawłem i… kurs… warzenia piwa z Wojtkiem. Mamy też propozycję estetyczną od Sandry, która zaproponowała strzyżenie męskie!

Jest mnóstwo usług ułatwiających życie: wiosenny przegląd roweru od Marcina, naprawa auta od Daniela, opieka nad trawnikiem od Michała, prace remontowe od Pawła oraz okołodomowe prace od dwóch trójpaków: logistycznego (Wojtek, Łukasz i Michał) oraz mieszanego logistyczno-technicznego (Piotrek, Romek i Bartek). Ania przygotuje kolację dla 4 osób. Oj, ma talent nasza Ania, ma…

Z Moniką można zabrać dzieci do Straży Pożarnej, a Paweł pokaże zaproszonym gościom takie kąty w firmie, do których wstęp mają tylko nieliczni…

W katalogu nie mogło zabraknąć propozycji rozrywkowych – lubimy się bawić! Są kręgle z dream team Marek & Jarek, bilard z Pawłem, jest sqash z wybranym trenerem lub trenerskim gronem (6 trenerów nie ma chyba nawet narodowa drużyna siatkarska!), grill party + siatkówka z HR.
Tacy jesteśmy w JOST wszechstronnie utalentowani! 🙂

Licytacje trwają do końca tygodnia. Są już pierwsze atrakcyjne oferty kupna, atmosfera staje się gorętsza z dnia na dzień! 🙂

Trzymajcie kciuki za wysokie licytacje!

Zakładowy wolontariat
Razem raźniej

Oto kilku z naszych uczestników!


Tagi
Czytaj więcej