Aktualność Miasto Wydarzenia

S3 na odcinku Zielona Góra – Niedoradz gotowa. Co z trasą Niedoradz – Nowa Sól?

Prace nad 13-kilometrowym odcinkiem drogi ekspresowej zostały zakończone już 20 listopada. Właśnie trwają formalności związane z odbiorem trasy.

Długo oczekiwany odcinek drogi ekspresowej S3 jest już gotowy. Kierowcy musieli czekać na nią dodatkowe 6 miesięcy ze względu na zwiększenie zakresu planowanych robót. Oficjalnie wiadomo już, że firma Budimex, pracująca nad 13-kilometrowym odcinkiem, zakończyła roboty 20 listopada. Jest szansa, że dla kierowców odcinek zostanie otwarty jeszcze w tym tygodniu.


Przeczytaj również: Dwa odcinki S3 są gotowe. Kiedy pojedziemy lubuskimi odcinkami? 


Ciągle trwają prace nad 17-kilometrowym odcinkiem Niedoradz – Nowa Sól, ale tutaj wykonawcy nie przewidują dużych poślizgów czasowych. Fragment trasy może zostać oddany do użytku jeszcze w tym roku, przed świętami Bożego Narodzenia.

Zgodnie z harmonogramem przebiegają też prace nad mostem w Cigacicach. Według planów, będzie on gotowy latem 2019 r.

 

Źródło: gazetalubuska.pl


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.