Aktualność Pracodawcy

Smaczne doznania w JOST Polska! Wprowadzamy nowy benefit – SmartLunch

Od 1 sierpnia JOST wprowadza nowy benefit – dofinansowanie do posiłków obsługiwane przez platformę SmartLunch. W jaki sposób pracownicy firmy mogą z niego korzystać?

SmartLunch – wygodny obiad w pracy

SmartLunch jest platformą, która służy pracownikom do zamawiania posiłków z dofinansowaniem od pracodawcy. Jej użytkownicy mają do wyboru kilku lokalnych restauratorów, którzy dostarczą posiłek prosto do firmy. Jedzenie zamawiane jest przy pomocy aplikacji mobilnej, strony internetowej lub specjalnego SmartBoxu dostępnego na terenie zakładu pracy.

SmartLunch  w JOST Polska

Skąd pomysł na SmartLunch w JOST Polska? Słuchamy naszych pracowników! Sugestie dotyczące jego wprowadzenia pojawiały się regularnie w ankietach pracowniczych, podczas rozmów podsumowujących, czy luźnych spotkań w kuchni i na stołówce. Tylko podczas dwóch pierwszych dni zbierania deklaracji do programu zgłosiło się aż 35% pracowników! Kolejne zapisy cały czas spływają – pracownicy JOST chcący korzystać ze SmartLunch od sierpnia muszą złożyć pisemną deklarację do 21 lipca.


Przeczytaj również: Nowe technologie i hamburgery? Tak JOST zaprezentował swój nowy system!


Co SmartLunch daje pracownikom?

JOST oferuje swoim pracownikom dofinansowanie do posiłku codziennie od poniedziałku do piątku. W oferowanej przez nas kwocie dostępnych będzie kilka pozycji, tak by każdy mógł skorzystać z benefitu bez konieczności dopłacania do zamawianego posiłku.

Zalety rozwiązania?

  1. Łatwe zamawianie – pracownik może zamawiać posiłki z dnia na dzień, lub od razu zaplanować cały tydzień. Wystarczy kilka kliknięć i mamy wybrane ulubione obiady.
  2. Integracja – wszystkie posiłki dowożone będą na naszą zakładową stołówkę – mamy nadzieję, że dzięki temu więcej osób będzie spędzać tam razem swoje przerwy.
  3. Różnorodne menu – do dyspozycji naszych pracowników będzie aż pięciu lokalnych restauratorów!
  4. Regularne odżywianie – mamy nadzieję, że dzięki regularnym posiłkom, samopoczucie naszych pracowników będzie lepsze.
  5. Wpływ na jakość posiłku – każdy użytkownik może oceniać i komentować zamawiane dania, dzięki czemu restauratorzy udoskonalają swoje menu.
  6. Proste rozliczenie – w zależności od kwoty zamówionego posiłku, pracownik nie dopłaca do zamówienia lub dopłaca do niego wybierając jako sposób płatności potrącenie z pensji lub wpłaty na wirtualną skarbonkę.

Szukasz miejsca, w którym warto zostać na dłużej? Sprawdź nasze aktualne oferty pracy →  


Tagi
Czytaj więcej