Aktualność Wydarzenia

Smaczne jedzonko i kuszące oferty pracy, czyli Food Truck Fest 3

Na zakończenie wakacji zielonogórzanie i okoliczni mieszkańcy po raz kolejny będą mogli spróbować pysznych dań z ulubionych ciężarówek. My też tam będziemy, aby w luźnej atmosferze zachęcać Was do rozmów o pracy.

To już trzecia edycja popularnej imprezy, która szybko zdobyła Wasze serca i żołądki. Cieszymy się, że znowu możemy stać się jej częścią. Poprzednim razem, podczas Food Truck Fest Vol. 2, przeprowadziliśmy wiele inspirujących rozmów o rynku pracy i aspiracjach zawodowych mieszkańców naszego regionu. Liczymy na powtórkę! Zapraszamy Was do naszej strefy relaksu, którą rozpoznacie po charakterystycznych niebiesko-żółtych leżakach i pufach.

Food Truck Fest Vol. 3 odbędzie się w ostatni weekend wakacji – 26 i 27 sierpnia 2017 r. Ciężarówki serwować będą dobrze Wam już znane smakołyki oraz całkiem nowe dania. Będą burgery, pizza, frytki, kurczaki, kawa, szejki, gofry, a także kuchnia tajska, kuchnia żydowska i hiszpańskie empanady.

Jedzenie, Zielona Góra, praca – to doskonałe połączenie na koniec lata, nie przegapcie go! Wydarzenie możecie śledzić na profilu facebookowym: Food Truck Fest VOL. 3 – Zielona Góra.


Tagi
Czytaj więcej