Aktualność Pracodawcy

SmartLunch w Nord Napędy. Smaczne benefity dla pracowników

Firma Nord nie zapomina o swoich pracownikach, którzy już od dzisiaj mogą cieszyć się kolejnym, smacznym benefitem. Wszystko dzięki współpracy ze SmartLunch, z której skorzystają też lokalni restauratorzy. Sprawdź.

Dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Chociaż do świąt zostało jeszcze trochę czasu, jedna z firm zrzeszonych w naszej inicjatywie postanowiła już teraz zaskoczyć swoich pracowników wyjątkowo miłą niespodzianką. Nord jako pierwsze przedsiębiorstwo w Nowej Soli zdecydowało się na współpracę ze SmartLunch – nowoczesną platformą, która pomaga pracodawcom zorganizować wygodny dostęp do posiłków. To kolejna akcja, która ma ułatwiać codzienne życie osób zatrudnionych w firmie. Na czym dokładnie polega? W ramach najnowszego benefitu każdego dnia będzie można zamawiać w firmie smaczne, różnorodne obiady z dofinansowaniem od pracodawcy. Ponieważ każdy ma nieco inne preferencje, organizatorzy postarali się, aby menu pasowało do potrzeb wszystkich, niezależnie od gustu kulinarnego lub wieku.

Oczywiście szeroki wybór dań to nie jedyna zaleta inicjatywy. W ten sposób Nord może również udzielić swojego wsparcia nowosolskim restauratorom oraz aktywnie wpływać na rozwój lokalnej społeczności. Jak działa SmartLunch?

  • Użytkownik zamawia posiłki za pomocą aplikacji, strony internetowej lub SmartBox’a.
  • Zamówienie trafia bezpośrednio do Restauratora.
  • Punktualna dostawa zamówienia na wyznaczone miejsce w firmie.
  • Pracownicy oceniają i komentują posiłki – wpływa to na ich jakość.
  • Rozliczenie – szybkie, proste, bezgotówkowe.

 

SmartLunch w Nord Napędy. Smaczne benefity dla pracowników

 


Przeczytaj również: Rekrutacja w NORD Napędy


Co pracownicy sądzą o benefitach?

Wyniki badania przeprowadzonego w tym roku przez firmy PwC, Well.HR i Absolvent Consulting mówią same za siebie. Młodzi Polacy coraz bardziej dokładnie sprawdzają firmę, zanim zdecydują się aplikować na ofertę zatrudnienia. Czego mogą oczekiwać? Niemal wszystkich ankietowanych interesuje poziom oferowanego wynagrodzenia, a aż 74,9% – oferta benefitów dla pracowników. Co więcej, połowa badanych przyznała, że to właśnie spora kolekcja świadczeń pozapłacowych jest dziś synonimem dobrego pracodawcy. Ważniejsze mają być tylko dwie rzeczy: sposób wdrożenia nowych pracowników oraz dobra opinia znajomych.


Dowiedz się więcej: Jak wygląda sytuacja młodych ludzi na rynku pracy?


Program lojalnościowy Nowej Pracy

Chociaż współpraca ze SmartLunch dopiero się rozpoczyna, osoby zatrudnione w Nordzie już od dwóch lat mogą czerpać korzyści ze specjalnego programu lojalnościowego. Chodzi oczywiście o kartę rabatową Nowej Pracy, dzięki której pracownicy firm zrzeszonych w naszej inicjatywie mogą skorzystać w niższej cenie z treningów personalnych, masażów lub kursów językowych. Udział w programie biorą też oczywiście lokale gastronomiczne oraz sklepy przemysłowe lub odzieżowe. A to jeszcze nie koniec! Listę partnerów znajdziesz na stronie programu.


Sprawdź także: Rusza karta rabatowa Nowej Pracy!


 

 

 


Tagi
Czytaj więcej