Miasto Wydarzenia

Solanin szuka wolontariuszy

Festiwal Filmowy Solanin już za kilka tygodni. Potrzebni są wolontariusze.

Solanin Film Festiwal 2019

Już 21 sierpnia 2019 roku w Nowej Soli rozpoczyna się 11. Solanin Film Festiwal 2019. Po raz kolejny na offowym festiwalu filmowym zostaną pokazane przede wszystkim niezależne produkcje oraz ciekawe filmy polskie, europejskie i światowe. Cały festiwal skupia się zarówno na pracach nowatorskich amatorów, jak i doświadczonych profesjonalistów. W tym roku, tak jak w poprzednich latach, będziemy mogli obejrzeć formy fabularne, dokumentalne i animowane, w których nie zabraknie emocji i szczerości.

Potrzebna pomoc

Żeby festiwal mógł się odbyć i zachwycić jego uczestników, potrzebna będzie pomoc wolontariuszy, którzy zadbają o odpowiednią organizację wydarzenia. Do współpracy zapraszani są młodzi, prężni, pełnych pomysłów uczniowie i studenci, zainteresowani życiem kulturalnym, niezależną sztuką i światem filmu! Jak piszą na stronie organizatorzy, każdy otrzyma konkretne zadanie,  dopasowane do swojego charakteru, doświadczenia, umiejętności i ulubionych zajęć. Wolontariusze mogą zgłosić się do pomocy do 10 sierpnia 2019 roku

Więcej szczegółów na stronie http://www.solanin-film.pl/festiwal/wolontariat


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.