Miasto

Spacer w chmurach Nowej Soli już w tę sobotę!

Wydział Spraw Społecznych oraz Muzeum Miejskie w Nowej Soli zapraszają na kolejną wędrówkę w ramach akcji “Spacery to bajery”. Są to kreatywne spacery z niespodziankami dla małych i dużych.

Żywioły Nowej Soli

Motywem przewodnim tegorocznej edycji są żywioły – ziemia, woda, powietrze i ogień. Za nami już 2 wyprawy. Kolejna odbędzie się 9 września! Uczestnicy zwiedzali bajeczne leśne szlaki w trakcie spaceru pod żywiołem ziemi, a w trakcie „wodnego” wyjścia napełniali się energią nad brzegami Odry oraz Czarnej Strugi.

Wyruszamy w chmury!

Tym razem organizatorzy zapraszają na spacer w chmurach! Wyprawa rozpocznie się 9 września o godzinie 12:00, a miejscem zbiórki będzie muszla koncertowa w Parku Odry. Podczas tej nieziemskiej wędrówki usłyszymy opowieść o fabryce Odry, ruszymy do nowej wieży ReOdry oraz zwiedzimy wystawę. Na koniec na uczestników czeka relaks przy spektaklu teatru ilustracji Kamishibai “Efekt Matyldy”.

Weekendowa pogoda według wszelkich prognoz będzie spacerowiczom dopisywać, więc zabierz rodzinę i bliskich i wyruszcie wspólnie w podniebną przygodę.


Tagi
Czytaj więcej