Pracodawcy

Specjalne pozdrowienia z Biegu po Nowe Życie

Kogo można spotkać podczas różnych wydarzeń sportowych i charytatywnych? Podczas 18 Biegu po Nowe Życie pracownik Działu Realizacji z firmy Mazel odbył małą pogawędkę z Jarosławem Kretem, znanym prezenterem telewizyjnym. Co z tego wynikło?

Bieg po Nowe Życie

Bieg po Nowe Życie jest inicjatywą społeczną, której głównym celem jest edukacja w zakresie transplantacji narządów. Chociaż wydarzenie jest nazywane biegiem, tak naprawdę uczestnicy wspólnie biorą udział w marszu nordic walking. Osoby propagujące ideę transplantologii spotykają się z osobami po przeszczepieniu. To jedna z najważniejszych polskich kampanii społecznych, która w tym roku odbyła się po raz 18! Społeczne poparcie dla transplantacji wspierają aktorzy, muzycy, artyści, sportowcy, przedstawiciele nauki i mediów.

12 czerwca odbyła się kolejna edycja wydarzenia.


Przeczytaj również: AB Foods dofinansowuje sprzęt hydrauliczny dla Straży Pożarnej


Jaka prognoza dla firmy Mazel?

Nie raz pokazywaliśmy, że pracownicy firm zrzeszonych w Nowej Pracy to prawdziwi fani sportu i pomagania! Jedną z takich osób jest Tomasz Tomiak, kierownik Działu Realizacji Zagranicznych w firmie Mazel, który stawił się na starcie 18 Biegu o Nowe Życie w Wiśle. Co ciekawe, impreza obfitowała nie tylko w sportowe wyzwania, ale także w towarzyskie spotkania! Pan Tomasz miał okazję biec w jednej sztafecie z Jarosławem Kretem, znanym prezenterem telewizyjnym. Przy okazji spotkania, Pan Tomasz postanowił poprosić o prognozę dla swojej firmy. To jak, jakie niebo nad Mazelem? 😉


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.