Aktualność Pracodawcy

Spotkanie mikołajkowe w Mazelu [ZDJĘCIA]

Grudzień to czas przygotowań do świąt, wyjątkowej atmosfery i spotkań integracyjnych. Właśnie tak wyglądał ostatni tydzień w Mazelu. Zobaczcie jak bawili się pracownicy na firmowym spotkaniu mikołajkowym.

Spotkanie mikołajkowe w Grape Town

6 grudnia był naprawdę wyjątkowym dniem w nowosolskiej firmie Mazel. Najpierw pracowników w ich siedzibie odwiedził Mikołaj ze Śnieżynkami, a wieczorem wszyscy bawili się na mikołajkowym spotkaniu w zielonogórskim hotelu Grape Town. Była uroczysta kolacja, podziękowania, życzenia pomyślności w nowym roku. Podczas spotkania rozstrzygnięto także konkurs na najładniejszą firmową kartkę elektroniczną. Wygrał Paweł Gałecki, którego dzieło będziecie mogli zobaczyć na profilu Mazela chwilę przed świętami. Po części oficjalnej wieczoru, pracownicy wzięli udział w grach i zabawach. Każdy mógł się sprawdzić w pokerze, bingo czy ruletce. Było dużo śmiechu, nagrody i niezapomniane chwile! Czas umilił także występ taneczny zespołu ze studia tańca Spoko Family. Zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia.


Przeczytaj również: Mikołajki w Mazelu [ZDJĘCIA]


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.