Aktualność Miasto

Spotkanie z prezydentem Tyszkiewiczem

23 stycznia w Galerii pod Tekstem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowej Soli odbędzie się spotkanie z prezydentem miasta, Wadimem Tyszkiewiczem. Celem spotkania będzie debata na temat ekologii.

Ekologia w Nowej Soli

To szóste z kolei spotkanie prezydenta Nowej Soli z mieszkańcami i pierwsze w tym roku. Tematem wiodącym najbliższego wydarzenia jest “Ekologia, przyjazne środowisko, czyste powietrze, walka ze smogiem – możliwości i plany”.

Tym samym urzędnicy rozpoczynają cykl debat związany tematycznie z ekologią. O tym dlaczego dbanie o środowisko naturalne, a przede wszystkim o swoją najbliższą przestrzeń, jest tak ważne, włodarze miasta mówili wielokrotnie.

Pomysłem na walkę ze smogiem jest chociażby specjalny alert jakości powietrza, który został uruchomiony w ubiegłym roku w mieście. W planach jest również wprowadzenie programu wymiany pieców na te bardziej ekologiczne. Jak twierdzi prezydent – “Walka ze smogiem jest trudniejsza niż nam się wydaje”.

Termin spotkania z prezydentem Tyszkiewiczem

Spotkanie z prezydentem Tyszkiewiczem na temat ekologii w mieście odbędzie się w środę, 23 stycznia 2019, o godzinie 17:00 w Galerii pod Tekstem w Miejskiej Bibliotece Publicznej.


Przeczytaj również: Sprawdź jakość powietrza w Nowej Soli


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.