Pracodawcy

Rozruszaj się na wiosnę! Startuje akcja Biegać Każdy Może!

Pracownicy firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca na pewno pamiętają akcję charytatywną "Biegać Każdy Może' organizowaną od 2019 roku. Wraca jej kolejna odsłona!

Biegać Każdy Może – o co chodzi?

Pracownicy Alumetal, JOST Polska, Mazel i NORD Napędy już po raz trzeci mogą wziąć udział w przygotowanej dla nich akcji biegowej! Jej celem jest nie tylko rozruszanie się na wiosnę, ale także pomoc charytatywna w wybranej przez pracowników zbiórce. Zasady wyzwania biegowego są niesamowicie proste!

12×5

Podobnie jak w zeszłym roku, wyzwanie polega na przebiegnięciu min. 5 km w tygodniu. Dozwolone są marszobiegi i spacery – każdy, niezależnie od swojego tempa i formy aktywności, jest mile widziany! Cała akcja trwa dwanaście tygodni – startujemy 7 kwietnia, kończymy 30 czerwca. W zeszłym roku musieliśmy przerwać nasze wyzwanie ze względu na obostrzenia związane z pandemią. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się przeprowadzić wyzwanie do końca.


Przeczytaj również: Wyzwanie biegowe Nowej Pracy – podsumowanie


Kto biega?

Podobnie jak w poprzednich latach, do wyzwania Biegać Każdy Może zapraszamy pracowników firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca oraz ich najbliższych! W ten sposób realizujemy kilka celów – pomagamy, dbamy o formę i o więzi rodzinne! Wspólne spacery po parku czy lesie to świetna okazja na spędzenie czasu razem!

Jak wziąć udział?

To bardzo proste! Wystarczy do 6 kwietnia zgłosić swój udział koordynatorowi akcji w Twojej firmie i pobrać aplikację STRAVA. W aplikacji już na Ciebie czeka nasza grupa biegowa –  Nowa Praca – rywalizacja 12 x 5 km. Wpisowe wpłacane przez pracownika wynosi 10 zł – kolejne 10 zł na cel wpłaca Twój pracodawca! Do 15 kwietnia możesz zgłosić także akcję charytatywną, na którą będziemy zbierać pieniądze.

akcja biegowa wyzwanie biegowe nowa praca biegać każdy może

 


Tagi
Czytaj więcej