Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

Startujemy z akcją Nakręcamy Kilometry! Dołącz!

Już 28. kwietnia rusza sportowe wyzwanie, w którym liczy się ruch, zdrowie i serducho. Przez 9 tygodni uczestnicy dbać będą o kondycję, wspierać się drużynowo, a zebrane pieniądze przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację nowosolanki, która uległa wypadkowi na przejściu dla pieszych. Sprawdź czy możesz dołączyć!

Tylko 5 km tygodniowo! Czas start!

Tym razem to uczestnicy decydują jakiej formy ruch preferują. Można biegać, pływać, chodzić czy jeździć na rolkach – ważne żeby na „liczniku” było 5 km, przynajmniej raz w tygodniu. Pracujesz w firmie zrzeszonej w inicjatywie Nowa Praca? Aby dołączyć do akcji wystarczy zgłosić się do koordynatora w swojej firmie, wpłacić 20 zł wpisowego i pobrać na telefon aplikację STRAVA. Ale jeśli pracuje w niej Twój bliski też możesz wziąć udział!

Pięć drużyn, rywalizacja, ale wspólny cel

Akcja potrwa 9 kolejnych tygodni, czyli do 30 czerwca, a wezmą w niej udział pracownicy firm Alumetal, JOST Polska, Mazel, NORD Napędy i Nowavent oraz ich bliscy. W poprzednich edycjach wyzwania liczyły ponad stu uczestników. Żeby w tym roku kilometry się liczyły dozwolone są wszelkie formy ruchu, w tym marszobiegi i spacery. Dlatego niezależnie od formy każdy ochotnik może wziąć udział w akcji i zrobić trzy dobre uczynki jednocześnie:

  • dla siebie i swojego zdrowia,
  • dla firmowej drużyny,
  • dla Pani Wioli.

Oprócz pracowników firm zrzeszonych w inicjatywie Nowa Praca udział w wyzwaniu mogą wziąć także ich najbliżsi. Dlatego podaj te wieści dalej i Nakręcaj Kilometry z rodziną, i przyjaciółmi. Jeszcze dziś zgłoś się do koordynatora nadzorującego wyzwanie w firmie.

Startujemy z akcją Nakręcamy kilometry! Dołącz!

 

Kilometry nakręcone dobrem

Jak to się dzieje? Wystarczy wpłacić 20 złotych wpisowego u koordynatora akcji w danej firmie, a kolejne 20 złotych dopłaci pracodawca. Po pobraniu na telefon aplikacji STRAVA 2 wystarczy odszukać grupę „Nowa Praca 2023 – rywalizacja 9 x 5 km”. Koordynatorzy firmowi na pewno chętnie pomogą. Następnie wystarczy po prostu się ruszać i zachęć do akcji swoich bliskich. Poprawa kondycji, zrzucenie zbędnego zimowego kilogramowego balastu, czy wspólny spacer, jako okazja do spotkania z dawno niewidzianymi znajomymi? Każdy powód jest dobry.

W tym roku uzbierane środki w całości przekazane zostaną na leczenie i rehabilitację Pani Wiolety Tomczak z Nowej Soli, która została potrącona przez pirata drogowego na przejściu dla pieszych. Minęły już ponad 2 lata od felernego dnia, a Pani Wioleta pilnie potrzebuje środków, by zmagać się ze skutkami tragicznego zdarzenia. Pani Wiola doznała rozległych obrażeń i do dziś nie odzyskała sprawności i sił. Potrzeby są ogromne, a środki wciąż zbyt małe.


Przeczytaj również: Rozruszaj się na wiosnę! Startuje akcja Biegać Każdy Może!


Startujemy z akcją Nakręcamy kilometry! Dołącz! plakat

Plakat akcji Nakręcamy Kilometry

 

Nakręcaj Kilometry ze swoimi bliskimi do woli, dla siebie, drużyny i Pani Wioli!

Chcesz poznać historię Pani Wiolety i Jej walki o powrót do sprawności? Przeczytaj tutaj.

Jesteś kontuzjowany? Nie możesz być teraz aktywny albo uznałeś, że 20 zł to zbyt mało?

Odsyłamy Cię do zrzutki. Kliknij tutaj śmiało! 

 

Bez względu na to kiedy to czytasz – zgłoś się do koordynatora drużynowego i sprawdź czy jest jeszcze możliwość dołączenia do akcji!

 


Tagi
Czytaj więcej