Aktualność Miasto Wydarzenia

Strefa Nowej Pracy na Dniach Solan [ZDJĘCIA]

Odpowiedzieliśmy na mnóstwo pytań, rozdaliśmy setki ulotek i rozlaliśmy litry pysznej lemoniady. Dziękujemy, że byliście z nami!

Długie dni szaleństw w Nowej Soli za nami! Nowosolanie i odwiedzający jak zwykle stanęli na wysokości zadania, z chęcią i entuzjazmem uczestnicząc w wydarzeniach i koncertach nawet wtedy, kiedy pogoda na chwilę się popsuła.

Strefę Nowej Pracy odwiedziło wielu gości, z którymi leżeliśmy na pufach i leżakach, popijając lemoniadę i w bardzo luźnej atmosferze rozmawiając o pracy, karierze zawodowej oraz naszym regionie, który – jak sami dostrzegacie – nieustannie się rozwija i oferuje coraz więcej dla osób w każdym wieku i z różnymi umiejętnościami. Cieszymy się, że według wielu z Was Nowa Sól staje się miejscem, do którego warto wracać. Innowacyjne przedsiębiorstwa, działające na terenie parku technologicznego, zachęcają Was do powrotu w rodzinne strony, a mieszkańców Zielonej Góry i okolic – do poszukiwania zatrudnienia w naszym mieście.

Dziękujemy, że nam towarzyszyliście i tak chętnie zaglądaliście do naszej Strefy. Zobaczcie, jak Dni Nowej Soli wyglądały w naszym obiekcie:


Znajdź swoją pracę marzeń! Zostaw nam swoje CV lub sprawdź OFERTY PRACY


Tagi
Czytaj więcej