Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

Strefa Nowej Pracy podbiła Wasze serca! [ZDJĘCIA]

Kolejny Food Truck Fest to kolejny sukces - strefa Nowej Pracy tętniła życiem! Rozdaliśmy mnóstwo lemoniad, jeszcze więcej ulotek i przeprowadziliśmy wiele inspirujących rozmów. Dziękujemy!

Food Truck Fest Vol. 3 to kolejna impreza, w której wzięliśmy udział po to, aby poznać mieszkańców naszego regionu, zrozumieć ich oczekiwania i opinie o rynku pracy oraz zaznajomić z naszą działalnością. Pomysł znowu okazał się strzałem w dziesiątkę! Zielonogórzanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości nieustannie udowadniają nam, że w naszym regionie mieszka mnóstwo uzdolnionych osób, poważnie podchodzących do swojego zawodowego rozwoju i świetnie zorientowanych w rynkowych trendach.

W luźnej atmosferze, przy foodtruckowych smakołykach i pysznej lemoniadzie, pracodawcy nowosolskiej strefy przeprowadzili wiele rozmów o oferowanych przez siebie stanowiskach, warunkach zatrudnienia i oczekiwaniach wobec pracowników. Uczestnicy imprezy mogli natomiast osobiście spotkać się z reprezentantami firmy JOST, Nord, Alumetal, Mazel  zadawać pytania i zabrać ze sobą ulotkę inicjatywy Nowa Praca wraz z zimną lemoniadą.

Podobnie, jak poprzednim razem, frekwencja nie zawiodła, a strefa Nowej Pracy cieszyła się ogromną popularnością. Dziękujemy Wam za liczne przybycie i mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie już niebawem!


Tagi
Czytaj więcej