Aktualność Pracodawcy

Stypendia od Alumetal

Uczniowie z nowosolskich szkół podstawowych po raz kolejny zostali wyróżnieni przez Fundację Ukryte Talenty, którą w 2012 roku powołał koncern Alumetal.

Młodzi i utalentowani

Uczniowie z nowosolskich gimnazjów i szkół podstawowych po raz kolejny zostali nagrodzeni stypendium przeznaczonym dla młodych i zdolnych ludzi. Jednorazowa nagroda w wysokości 1000 zł powędrowała w ręce dziesięciorga uczniów, którzy wyróżniają się talentem i zaangażowaniem. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest pomoc w realizacji marzeń i zagwarantowaniu młodzieży dobrego startu w życie. Nagrodzeni zostali: Patrycja Urbańska i Mikołaj Zieniewicz z SP1, Anita Benysek i Katarzyna Szymańska z SP2, Kamila Gryglewicz z SP3, Małgorzata Szymańska z SP5, Adrian Odrobina i Alicja Racino z SP6 oraz Kamil Marek i Natalia Roskwitalska z SP8. Jak przyznają laureaci, wyróżnienia są dla nich zaskoczeniem, ale i dużą szansą.


Przeczytaj również: Drzwi Otwarte w „Spożywczaku”


Fundacja Ukryte Talenty

Uczniowie z nowosolskich szkół podstawowych zostali nagrodzeni przez Fundację Ukryte Talenty, która działa od 2012 roku. Fundacja powiązana jest z nowosolską firmą Alumetal. Podczas uroczystości w Parku Interior, Agnieszka Drzyżdżyk (Alumetal), mówiła o celu fundacji, jakim jest wspieranie młodych, utalentowanych osób, które chcą spełniać swoje marzenia. Nagroda ma zmotywować uczniów i dać im więcej możliwości rozwoju, angażowania się i rozwijania swoich talentów. Fundacja organizuje także różnego rodzaju programy stypendialne, obozy szkoleniowe, a także seminaria i konferencje.


Przeczytaj również: Alumetal w „Biegać Każdy Może” – rozmowa z Maciejem Gryczyńskim


Źródło zdjęcia: Facebook Wadim Tyszkiewicz


Tagi
Czytaj więcej