Pracodawcy Strefa

Świąteczna atmosfera w Mazel

Ze względu na pandemię i obostrzenia musieliśmy zrezygnować z tradycyjnej wigilijnej kolacji. Nie zrezygnowaliśmy jednak ze świątecznej atmosfery w naszym biurze.

Ten rok jest inny dla nas wszystkich. Odczuwamy to na co dzień, również w naszym biurze, w którym zawsze w tym okresie panowała świąteczna atmosfera. Grudzień 2020 mija w firmie MAZEL jednak zupełnie inaczej.

Naszą wieloletnią już tradycją były przedświąteczne spotkania wszystkich pracowników biurowych oraz pracujących na budowach. To był czas na podsumowanie mijającego roku, zobaczenie się podczas uroczystej smacznej kolacji w eleganckich odsłonach. Wymienialiśmy życzenia i snuliśmy plany na najbliższe miesiące.

Niestety w tym roku, ze względu na obostrzenia związane z pandemią, zorganizowanie spotkania w tak licznym gronie nie było możliwe – w naszej firmie pracuje w sumie około 200 pracowników.

Mimo tego, postanowiliśmy zadbać o świąteczną atmosferę i udekorowaliśmy nasze biura ozdobami bożonarodzeniowymi. Ubraliśmy choinki, aby poczuć magię świąt, która w tym roku jest nam wszystkim szczególnie potrzebna. Nie zapomnieliśmy o naszych kontrahentach, którym wysłaliśmy kartki świąteczne z najlepszymi życzeniami na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Oby był lepszy!

Zobacz, jak wprowadzaliśmy magiczną atmosferę do wnętrz naszego biura i z jakim rezultatem:


Tagi
Czytaj więcej