Aktualność Miasto Wydarzenia

Świąteczny wyjazd do Görlitz z POLREGIO

Poczuj magię zbliżających się świąt! POLREGIO przygotowało kolejną niesamowitą propozycję wyjazdu. Tym razem odwiedzimy Jarmark Bożonarodzeniowy w Görlitz.

Poczuj magię świąt na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Görlitz

Jeśli zastanawialiście się co robić w najbliższą sobotę 15 grudnia, to macie już odpowiedź. POLREGIO przygotowało kolejną ciekawą wycieczkę dla Lubuszan. Tym razem celem destynacji jest Görlitz i odbywający się w tym mieście Jarmark Bożonarodzeniowy.

W tym roku Śląski Jarmark Świąteczny będzie jeszcze jaśniejszy i bardziej nastrojowy. Wytwórcy, rzemieślnicy i wystawcy z Polski, Czech i Niemiec oferują w sercu miasta piękne produkty oraz wspaniałe świąteczne prezenty. Nie zabraknie również dobywającej zewsząd świątecznej muzyki.

Jaki plan i atrakcje świątecznej wycieczki?

Wspaniałą atrakcją jest ustawiona w samym sercu miasta żywa szopka. Na najmłodszych z kolei czekać będzie spacerujący po mieście anioł, rozdający drobne upominki. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie Jarmarku Bożonarodzeniowego Muzeum Śląskie zaprasza na Targ Rzemiosła Artystycznego.

W programie wycieczki nie zabraknie również innych atrakcji. Czar świątecznej atmosfery uczestnicy poczują już po wejściu do specjalnie na tę okazję udekorowanego pociągu. Przejazd umili koncert świąteczny z muzyką na żywo. Nie zabraknie również upominków znanych z przejazdów z cyklu „Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO”.

Rozkład dnia

Do Görlitz wyjeżdżamy o godzinie 9:45 z dworca w Zielonej Górze. Powrót planowany jest na godz. 21:23. Istnieje również możliwość powrotu pociągiem z Görlitz o godzinie 15:07. Szczegóły dotyczące wyjazdu znajdziecie TU.

Bilety w cenie:
Zielona Góra
– normalny: 75 zł,
– zielonogórzanie 50+: 70 zł,
Żary
– normalny: 55 zł.

Od niniejszych cen zgodnie z warunkami taryfowymi obowiązują ulgi ustawowe; bilety dostępne będą od 12.10 (środa) w kasach biletowych przewoźnika POLREGIO w Zielonej Górze i Żarach.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 665 915 411 
lub na adres e-mail – pawel.nijaki@p-r.com.pl.

Źródło: Polregio.pl


Tagi
Czytaj więcej