Aktualność Miasto

Świeć się z Energą. Zagłosuj na Nową Sól w plebiscycie!

Dziś ostatni dzień głosowania w plebiscycie na najładniejsze iluminacje. W ogólnopolskim konkursie Energa nagrodzi 16 miast. W naszym województwie o prym powalczy 8 miast. Zachęcamy do głosowania na Nową Sól!

Konkurs na iluminacje

To kolejny raz, kiedy Energa organizuje ogólnopolski konkurs na najładniejsze iluminacje świąteczne w polskich miastach. W ubiegłym roku Nowa Sól wygrała w plebiscycie na najbardziej rozświetlone miasto w województwie. Dzięki temu miasto otrzymało sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, który przekazano dla najbardziej potrzebujących.

Obecnie o tytuł najładniej oświetlonego miasta w województwie lubuskim rywalizuje 8 miast (Nowa Sól, Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Świebodzin, Żary, Wschowa, Ośno Lubuskie i Otyń). Wojewódzki etap plebiscytu kończy się dzisiaj, 7 stycznia, o godzinie 20:00 – jest to więc ostatnia szansa, by pomóc swojej miejscowości. Miasto, które wygra w Lubuskiem będzie reprezentować region w finale ogólnopolskim.


Przeczytaj również: Nowa Sól najbardziej rozświetlonym miastem w województwie


Głosuj na Nową Sól!

Obecnie Nowa Sól zajmuje miejsce poza podium, prowadzi Wschowa. Zwycięzca konkursu wojewódzkiego otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł, które władze miasta przekażą na cel charytatywny. Miasto, które zdobędzie największą liczbę głosów awansuje do ogólnopolskiego finału, gdzie do wygrania jest dodatkowy sprzęt o wartości 40 tys. zł.

Aby zagłosować na Nową Sól wystarczy wejść na specjalną stronę plebiscytu Gazety Lubuskiej i kliknąć w „Głosuj” przy mieście. ZAGŁOSUJ!


Przeczytaj również: Budżet Nowej Soli znów przekroczy 200 mln zł


 


Tagi
Czytaj więcej