Aktualność Pracodawcy

Święta w firmie Alumetal

Jak wygląda tegoroczny okres świąteczny w firmie Alumetal? Przeczytajcie krótką relację!

Święta w pandemii

Mijający rok przyniósł duże zmiany w funkcjonowaniu naszej firmy, głównie w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19. Ograniczanie kontaktu z innymi osobami do minimum miały bezpośredni wpływ na tradycyjne celebrowanie spotkań wigilijnych w naszej firmie.

Nie mniej jednak, jak co roku, w naszej firmie stanęła choinka i pojawiły się też świąteczne dekoracje w biurach. Niezmiennie pozwalają nam one czuć magię świąt, również w pracy. Jak co roku wysłaliśmy życzenia świąteczne dla naszych klientów i organizacji z którymi współpracujemy.


Przeczytaj również: BHP w firmie Alumetal oczami dzieci


Spotkanie wigilijne w małym gronie

Tegoroczne spotkanie wigilijne dla pracowników administracyjnych odbiegało od tradycyjnej firmowej wigilii celebrowanej od lat w naszej Spółce. Niestety zmusiła nas do tego sytuacja pandemiczna. Spotkanie odbyło się w znacznie mniejszym gronie oraz bez udziału przedstawicieli Zarządu. Po krótkim podsumowaniu roku i złożeniu życzeń pracownikom rozstrzygnięty został konkurs na pracownika roku 2020, organizowany od kilku lat pośród pracowników administracyjnych. Pracownicy administracyjni oraz brygadziści zostali również obdarowani drobnymi upominkami. Ze względu na ograniczenia zdecydowaliśmy się tylko na mały poczęstunek wigilijny, mając przede wszystkim na uwadze wsparcie dla lokalnych firm restauracyjnych, w tym trudnym dla nich okresie.

Z uwagi na ograniczenia, w tym roku nie odbędą się wewnętrze wigilie dla pracowników produkcyjnych.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.