Aktualność Pracodawcy

Szukasz pracy w Nowej Soli? Sprawdź oferty.

Myślisz o zmianie pracy w nowym roku? Sprawdź oferty pracy firm ze strefy ekonomicznej w Nowej Soli.

Oferty pracy Nowa Sól

Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Ślusarz – mechanik

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie optymalnej dyspozycyjności maszyn i urządzeń a także naprawa, konserwacja marzyn, narzędzi oraz urządzeń produkcyjnych.

Zobacz ofertę >>

 • Sortowacz

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć sortowanie złomów ze względu na klasę oraz zanieczyszczenia oraz przygotowywanie złomów do dalszego przerobu w zależności od rodzaju, gatunku i przeznaczenia

Zobacz ofertę >>

 • Mechatronik

Mechatronik odpowiedzialny będzie za diagnozowanie i naprawę usterek mechanicznych oraz elektrycznych na linii do przerobu złomu, a także wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności związanych z zapewnieniem prawidłowego stanu technicznego infrastruktury, urządzeń i instalacji elektrycznych. Wymagane ważne uprawnienia SEP do 1 kV.

Zobacz ofertę >>


JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Młodszy specjalista ds. controllingu

Do swojego zespołu firma JOST Polska z siedzibą w Nowej Soli poszukuje osoby, która zadba o poprawność danych i workflow w systemie ERP. Poszukiwana osoba z wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana specjalizacja controlling lub studia podyplomowe w tym zakresie);

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik produkcji – monter

Firma poszukuje do swojego zakładu pracowników produkcyjnych – monterów, którzy będą odpowiedzialni za oznaczanie gotowych (zwolnionych) części przy pomocy zawieszki na pojemniku/kontenerze. Mile widziane wykształcenie średnie techniczne.

Zobacz ofertę >>

 • Spawacz

Firma JOST Polska poszukuje osoby z wykształceniem minimum zawodowym oraz uprawnieniami spawalniczymi MAG 135. Do zadań na stanowisku spawacza należeć będzie realizowanie przydzielonych zadań zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i instrukcją pracy.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk/Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Obowiązki na tym stanowisku to dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń, a także prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów. JOST Polska szuka osoby z min. dwuletnim doświadczeniem w pracy w dziale Utrzymania Ruchu.

Zobacz ofertę >> 

 • Operator maszyn

Do zadań na stanowisku należeć będzie obsługa robotów spawalniczych oraz terminowa realizacja zadań zleconych przez przełożonego. Mile widziane doświadczenie w obsludze robotów spawalniczych.

Zobacz ofertę >>


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo (Nowa Sól)

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter/pakowacz (Nowa Sól)

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik magazynowy

Poszukujemy pracownika z wykształceniem zawodowym lub średnim oraz uprawnieniami na wózki jezdniowe kat. II WJO poświadczonym egzaminem przed UDT. Do obowiązków należeć będzie kompletowanie części składowych przeznaczonych do montażu produktu gotowego.

Zobacz ofertę >>

 


Mazel S.A.

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Dowiedź się więcej o firmie >>

 • Specjalista do spraw automatyki

Od specjalisty do spraw automatyki w Mazel S.A. wymaga się doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE), wizualizacji SCADA (Intouch, Wincc, ZENON) oraz paneli operatorskich HMI. Wymagane wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

 • Majster robót elektrycznych

Firma Mazel S.A. poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Majster Robót Elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odpowiednie uprawnienia. Do zdań pracownika będzie należało wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa.

Zobacz ofertę >>

 • Kierownik budowy do spraw elektrycznych / Niemcy

Przedsiębiorstwo poszukuje kierowników budów dla projektów w Niemczech. Możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpraca w ramach własnej działalności gospodarczej. Do zdań na tym stanowisku należeć będzie realizacja projektów instalacji elektrycznych oraz organizowanie i nadzorowanie pracy grupy elektromonterów.

Zobacz ofertę >>

 • Brygadzista robót elektrycznych / Niemcy

Firma poszukuje brygadzistów budów dla projektów w Niemczech. Możliwe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach własnej działalności gospodarczej. Obowiązki na tym stanowisku obejmują rozliczanie wykonywanych prac, ewidencję czasu pracy oraz montaż instalacji elektrycznych. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Zobacz ofertę >>

 • Samodzielny elektryk / Niemcy

Firma MAZEL S.A. zleci wykonywanie prac elektrycznych w Niemczech osobom z własną działalnością gospodarczą. Praca polega na montażu instalacji elektrycznych, tras kablowych, układaniu kabli, oraz podłączeń. Konieczne doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w przemyśle i budynkach użyteczności publicznej,

Zobacz ofertę >>


Lantmannen Unibake

Lantmännen Unibake to jedna z największych grup piekarniczych w Europie. Nasz zakład produkcyjny w Nowej Soli, wyposażony w linie produkcyjne o wysoko zaawansowanej technologii, jest jedną z największych i najnowocześniejszych piekarni w Europie.

 • Pracownik produkcji

Pracownik produkcji odpowiedzialny jest za wytwarzanie ciast zgodnie z recepturami oraz planami produkcyjnymi, pakowanie wyrobu gotowego, obsługę linii produkcyjnej oraz maszyn i instalacji pomocniczych, dbałość o ich stan techniczny i higieniczny.

Zobacz ofertę >>

 • Operator maszyn

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn piekarniczych i pakujących na linii produkcyjnej pieczywa oraz monitorowanie prawidłowość przebiegu procesu produkcyjnego, dokonywanie niezbędnych zmian czy regulacji w trakcie jego trwania.

Zobacz ofertę >> 

 • Technik utrzymania ruchu

Technik utrzymania ruchu będzie miał możliwość zyskać wiedzę o sterownikach, panelach dotykowych Siemens, Allan Bradley oraz będzie odpowiedzialny za utrzymywanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji procesowych.

Zobacz ofertę >> 

 • Młodszy technik utrzymania ruchu

Wykształcenie techniczne, zaitneresowanie budową maszyn, elektryką, elektrotechniką czy automatyką. Masz już doświadczenie zawodowe w obszarze technicznym albo produkcji i chciałbyś rozwijać się w obszarze technicznym zakładu produkcyjnego? Pomóż w utrzymywaniu dobrego stanu technicznego parku maszynowego Lantmannen Unibake.

Zobacz ofertę >>


Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz trzy opcje:

 1. Kliknij na przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Wyślij CV na adres kontakt@nowapraca.info z zaznaczeniem, która oferta pracy Cię interesuje. Jeśli chcesz, by Twoje CV trafiło do wszystkich rekrutujących firm – nie informuj o konkretnym stanowisku, warto jednak w tej sytuacji zaznaczyć w mailu jakie masz umiejętności i doświadczenie.
 3. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej