Aktualność Miasto Wydarzenia

Targi Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego za nami

14 marca odbyły się Targi Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ta cykliczna impreza cieszy się sporym powodzeniem wśród studentów oraz pracodawców. Nie zabrakło firm z nowosolskiej strefy.

Była to już 16. edycja Targów Pracy zielonogórskiego uniwersytetu, organizowanego przez Biuro Karier UZ. Jak co roku na Wydziale Mechanicznym przy ul. Szafrana, uczniowie szkół, studenci, absolwenci oraz wszyscy ci, którzy szukają pracy mogli odwiedzić stoiska lokalnych firm. Nie zabrakło również przedsiębiorstw, które funkcjonują w nowosolskiej strefie przemysłowej.

Podczas targów można było porozmawiać z przedstawicielami ponad 70 firm i instytucji, które poszukują pracowników, stażystów i praktykantów. Swoje stoiska zaprezentowała również firma z Nowej Soli –  MAZEL S.A.

Przed nami jeszcze Targi Pracy i Edukacji w Nowej Soli

Targi Pracy organizowane na Uniwersytecie Zielonogórskim należą do jednych z największych tego typu imprez w regionie. To idealna okazja, aby na miejscu poznać aktualne oferty pracy w Zielonej Górze, porozmawiać z pracodawcami nie tylko o wymaganiach, ale i o rozwoju firm. Nie inaczej będzie 20 marca w Nowej Soli, kiedy odbędą się IV Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji.

Nowosolskie Targi Pracy

Podczas tej imprezy nie zabraknie czołowych firm ze Strefa Nowa Sól, w tym biorących udział w inicjatywie Nowa Praca. Dzięki takim spotkaniom pracodawcy mają możliwość pozyskania kandydatów, wykwalifikowanych pracowników i specjalistów, a także stażystów i praktykantów. Warto wziąć ze sobą CV i spotkać się z przedstawicielami lokalnych firm. Ponadto będziecie mogli odpocząć na pufach w specjalnie przyszykowanej strefie Nowej Pracy.

Przeczytaj również:

>> Coraz bliżej IV Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji
>> Nowe miejsca pracy. Nord rekrutuje

 


Tagi
Czytaj więcej