Aktualność Miasto Wydarzenia

Trwa konkurs „9 miesięcy pełnych miłości”

Ważny konkurs w Nowej Soli! Organizatorzy zabawy fotograficznej „9 miesięcy pełnych miłości 2021” czekają na zgłoszenia do 15 sierpnia. Zobacz, jaki jest cel akcji i co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział.

9 miesięcy pełnych miłości – o co chodzi w konkursie?

Partnerem drugiej edycji konkursu fotograficznego „9 miesięcy pełnych miłości” po raz kolejny została firma „Wszystko dla dziecka”. Wydział Spraw Społecznych w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza do udziału w zabawie wszystkie kobiety w ciąży mieszkające na terenie miasta. Jakie są główne cele inicjatywy? Wydarzenie ma rozpowszechnić informacje o szkodliwych konsekwencjach picia alkoholu podczas ciąży. Mowa między innymi o Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD). Organizatorzy liczą, że charakter zadania konkursowego zachęci do zachowania abstynencji w tym szczególnym czasie. Każda uczestniczka powinna:

  • zrobić zdjęcie dłoni ułożonych w kształcie serca na ciążowym brzuszku;
  • opatrzyć je opisem „dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu”;
  • przesłać swój formularz zgłoszeniowy na adres siedziby Urzędu Miejskiego lub w formie skanu na adres mailowy: promocjazdrowia@nowasol.pl. Równocześnie drogą elektroniczną, na ten sam adres mailowy, wysłać gotowe zdjęcie w formie cyfrowej, w formacie JPG.

Zgłaszać się można do 15 sierpnia. Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się w Parku Krasnala w Nowej Soli podczas Nowosolskiego Dnia Profilaktyki (29 sierpnia).


Przeczytaj również: Mała książka – wielki człowiek


Nagrody konkursowe

Jakie upominki czekają na zwyciężczynie konkursu?

  • Fotelik samochodowy dla dziecka (I miejsce);
  • sesja zdjęciowa wraz z wizażem (II miejsce);
  • sesja zdjęciowa (III miejsce).

Rodzaj sesji jest całkowicie dowolny. Kobiety mogą wybrać sesję ciążową, noworodkową lub rodzinną. Wygraną koniecznie należy natomiast zrealizować do 20 grudnia 2021 r. Makijaż powstanie dzięki uprzejmości Madlen Make up & Lashes, zdjęcia wykona natomiast FotoMinio.

Więcej informacji o konkursie „9 miesięcy pełnych miłości” jest dostępnych na stronie: http://nowasol.pl/aktualnosci/sprawy-spoleczne/konkurs-9-miesiecy-pelnych-milosci-2021/06-07-2021

Trwa konkurs 9 miesięcy pełnych miłości


Tagi
Czytaj więcej