Pracodawcy Wydarzenia

Trzecie Targi Pracy za nami [ZDJĘCIA]

Przeszło 40 wystawców zaprezentowało się podczas trzeciej edycji Targów Pracy w Nowej Soli. Pośród stanowisk nie zabrakło również reprezentacji tutejszej strefy ekonomicznej. Alumetal kusił specjalistów znających tajniki produkcji aluminiowych stopów odlewniczych, a firma Nord poszukiwała utalentowanych mechaników i nie tylko…

W hali sportowej nowosolskiego „Elektryka” były prawdziwe tłumy! Już od rana aż do późnego popołudnia Targi odwiedzała młodzież ze szkół zawodowych i technicznych, jak i osoby, które już od dawna funkcjonują na rynku pracy. Było z czego wybierać: swoją ofertę zaprezentowały zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i lokalne firmy, ale również i szkoły wraz z najnowszą ofertą kierowaną do absolwentów.

Targi były świetną okazją do zdobycia informacji o aktualnych wakatach i swobodnego wyboru z oferty licznych lokalnych pracodawców. Każdy chętny mógł również „na własnej skórze” przetestować umiejętności uczniów szkół zawodowych: przyszłych kosmetyczek czy fryzjerek. A na deser: dyskusje, rozmowy i wymiana cennych doświadczeń!

Źródło: materiały własne


Tagi
Czytaj więcej