Aktualność

Tyszkiewicz: Palicie jakimś dziadostwem!

Ludzie, błagam!!! Dlaczego to robicie? Smog niszczy i wasze, i nasze zdrowie. Ledwo się ochłodziło i zaczęło się spalanie w piecach wszystkiego, co się nawinie, zatruwanie siebie i sąsiadów – wścieka się prezydent Nowej Soli.

Wadim Tyszkiewicz wścieka się na własnych sąsiadów. – Na mojej ulicy naprawdę niebiedni ludzie, mieszkający w swoich wypasionych willach, palą jakimś dziadostwem, które wydobywając się z komina zasmradza okolicę, dusi w nosie i gardle, że nie da się oddychać. Czy ci ludzie sami nie wychodzą na dwór? Okno otworzyłem na 3 minuty. Smród przeszedł wszystko. Nawet nie ma jak wywietrzyć – wścieka się prezydent.

Dodaje, żeby wychodzić na dwór, to trzeba zakładać maskę przeciwgazową. Uważa, że problem jest na tyle poważny w jego mieście, że strażnicy miejscy od poniedziałku do piątku zajmowali się zasmradzaniem i zatruwaniem miasta przez nieodpowiedzialnych mieszkańców.

– Czy świadomość ludzka jest tak niska? Czy ludzie mają „gdzieś” sąsiadów i zdrowie swoje, i swoich dzieci. Dramat. Ile jeszcze lat trzeba, żeby Polacy się zmienili i zaczęli się szanować nawzajem? – pyta się prezydent Nowej Soli.

Cały wpis znajdziesz na stronie Wadima Tyszkiewicza.


Tagi
Czytaj więcej