Aktualność Miasto Strefa Wydarzenia

Uczniowie ZSP nr 4 z Nowej Soli odwiedzili siedzibę AB Foods Polska

20 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jana Pawła II w Nowej Soli odwiedzili firmę AB Foods Polska. Przedsiębiorstwo coraz bardziej otwiera się na młodzież.

Inicjatywa AB Foods Polska dotyczy współpracy ze szkołami średnimi. W ten sposób firma chce zaszczepić w młodych ludziach odwagę poznawania różnych obszarów działalności tak dużego przedsiębiorstwa oraz przyczynić się do łatwiejszego startu młodzieży na rynku pracy.

AB Foods gościł uczniów, którzy mieli możliwość zapoznać się ze strukturą i codziennym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Uczniowie zobaczyli obszar produkcji, magazynu oraz mogli śledzić jak wygląda proces produkcji sosów.


Przeczytaj również: AB Foods łączy siły z Elektrykiem


Co dają takie spotkania z młodzieżą firmie AB Foods Polska?

AB Foods Polska od dawna stara się inwestować w młodzież. Często młodzi ludzie, u progu swojej dorosłości, nie wiedzą do końca, co chcą robić w życiu. AB Foods chce im pomóc, pokazując możliwości i sposoby na rozwój osobisty w branży.

Dzięki takim inicjatywom dajemy się poznać, jako producenta wysokiej jakości sosów, godnego partnera i przede wszystkim, jako dobrego pracodawcę – tłumaczą w firmie.


Przeczytaj również: AB Foods rozpoczął współpracę ze Spożywczakiem z Nowej SoliTagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.