Aktualność Miasto Wydarzenia

Urokliwy Pszczew podczas wycieczki z POLREGIO

Szykuje się kolejna wycieczka w ramach akcji „Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociagami POLREGIO”. Tym razem celem podróży jest malowniczo położony Pszczew. Wycieczka odbędzie się 28 lipca.

Zwiedzamy województwo z POLREGIO

Akcja wspierana jest przy udziale samorządu wojewódzkiego, który chce propagować wśród Lubuszan aktywną i ekologiczną turystykę. Dzięki POLREGIO będzie można dotrzeć do odległych zakątków regionu i poznać miejsca, do których wcześniej nie było okazji dotrzeć. Ponadto akcja ma na celu promowania ekologicznego transportu, jakim jest kolej.

Urokliwy Pszczew

Celem najbliższej wycieczki będzie Pszczew, czyli urokliwa miejscowość położona na jeziorem Pszczewskim, zaliczana do najpiękniejszych zakątków Ziemi Lubuskiej. Pszczew to idealne miejsce odpoczynku dla miłośników pieszych wędrówek, rowerzystów czy wodniaków.

Urokliwy Pszczew wycieczka z Polregio

Co czeka uczestników wycieczki na miejscu?

Oprócz podziwiania cudów natury, zwiedzania klimatycznego Pszczewa, zwiedzający będą mieli również okazję zajrzeć do Muzeum Szewców oraz obejrzeć projekcję filmów festiwalowych Solanin Film Festiwal w kinie Przystań. Na plaży zaplanowano czas wolny.


Przeczytaj również: Lubuskie turystycznie. Rusza akcja POLREGIO


Pociąg z Zielonej Góry i Gorzowa

Z Zielonej Góry pociąg wyruszy punktualnie o godzinie 09:30, a z Gorzowa Wielkopolskiego o 09:38 w sobotę 28.07.2018. Dokładne postoje na trasie podane są w planie wycieczki.

Ceny biletów:
– normalny Zielona Góra 40,00 zł, normalny Gorzów Wlkp. 35,00 zł, zielonogórzanie 50+ 35,00 zł.

Od niniejszych cen zgodnie z warunkami taryfowymi obowiązują ulgi ustawowe; bilety dostępne będą od 25.07 (środa) w kasach biletowych przewoźnika POLREGIO w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 665 915 411 lub na adres e-mail – pawel.nijaki@p-r.com.pl.

Źródło zdjęcie: pszczew.pl


Przeczytaj również: Kiedy zakończy się inwestycja przy dworcu PKP w Nowej Soli?Tagi
Czytaj więcej