Miasto Wydarzenia

V Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji już w listopadzie

Już 19 listopada w Nowej Soli odbędzie się piąta edycja Targów Pracy i Edukacji. Do końca października można zgłaszać swoje uczestnictwo w wydarzeniu.

Po co brać udział w targach pracy?

Takie wydarzenie to świetny sposób na poznanie lokalnych firm, szkół czy uczelni. Wystawcy, którzy przygotowują swoje stoiska pojawiają się na targach by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Cię pytania. To okazja by zapytać o aktualne oferty pracy, profile klas oferowane przez szkołę i korzyści płynące z wybrania właśnie tych podmiotów. Takiego typu wydarzenie to możliwość spotkania się twarzą w twarz z lokalnymi pracodawcami i poznania biznesów, które funkcjonują w okolicy. Dzięki rozmowie z pracownikami różnych firm i instytucji łatwiej podjąć decyzję o dalszej edukacji lub kształceniu się w konkretnym kierunku.


Przeczytaj również: Coraz bliżej IV Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji


Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji

Do udziału w V Nowosolskich Targach Pracy i Edukacji jako wystawca można zgłaszać się do końca października. Targi organizowane są przez Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli oraz Starostwo Powiatowe w Nowej Soli. Targi skierowane są głównie do młodych ludzi, którzy stają przed wyborem kolejnego etapu edukacji – wybrać szkołę zawodową czy liceum ogólnokształcące? Jacy pracownicy są poszukiwani na lokalnym rynku? Gdzie znajdę najlepszą pracę? Właśnie na te pytania można będzie uzyskać odpowiedź już 19 listopada w Hali Sportowej CKZiU „ELEKTRYK” przy ulicy Piłsudskiego 61 w Nowej Soli.


Tagi
Czytaj więcej