Aktualność Strefa Wydarzenia

VIII etap Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019

Już 15 września wystartuj VIII etap Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019. To cykl wyścigów rowerowych organizowanych na malowniczych trasach trzech województw.

Kaczmarek Electric MTB

Grand Prix Kaczmarek Electric MTB to cykl wyścigów rowerowych, które organizowane są na trasach trzech województw – lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego. Wybierane trasy przejazdów są niezwykle malownicze, ale też dosyć wymagające! Inicjatorem akcji jest firma Kaczmarek Electric S.A. z siedzibą w Wolsztynie, działająca na terenie całej Polski. W pierwszej edycji w 2010 roku, w trzech etapach, udział wzięło 385 uczestników, a w roku ubiegłym liczba startujących przekroczyła już 7,5 tys.! Zawodnicy pojadą na czterech trasach o różnych długościach – MINI – ok. 20 km, MEGA – ok. 40 km, GIGA – ok. 65 km, oraz MŁODZIK – ok. 10 km.


Przeczytaj również: 17 zawodników zmierzy się z trasą Kaczmarek Electric MTB!


Nowa Praca znowu jedzie!

Wyścig skierowany jest zarówno dla amatorów, jak i zawodowych kolarzy – dlatego właśnie jest to świetna okazja do odrobiny integracji i zdrowej rywalizacji. W VIII etapie Grand Prix Kaczmarek Electric MTB 2019 pojadą też pracownicy z firm zgromadzonych w inicjatywie Nowa Praca. Na starcie pojawią się zawodnicy firmy Mazel oraz JOST Polska. Za wszystkich mocno trzymamy kciuki i liczymy na prawdziwe kolarskie emocje!

Wyścig startuje 15 września, w niedzielę, o godzinie 11.00 przy Parku Technologicznym Interior w Nowej Soli. Trasa Grand Prix dostępna jest na stronie organizatora.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.