Aktualność Miasto

VIII Jesienne Zielone Ogrody

Już w nadchodzący weekend mieszkańcy Nowej Soli i okolic będą mogli wziąć udział w jesiennym kiermaszu ogrodniczym. Jakie atrakcje czekają na uczestników?

VIII Jesienne Zielone Ogrody nad Odrą

Urząd Miejski w Nowej Soli zaprasza mieszkańców miasta na VIII Jesienne Zielone Ogrody – kiermasz ogrodniczy nad Odrą. W najbliższą sobotę i niedzielę nowosolanie będą mogli przyjść na plac plenerowy koło Parku Krasnala by wziąć udział w kiermaszu ogrodniczym. Na wszystkich uczestników czeka kilka ciekawych atrakcji. Wśród produktów, które będzie można znaleźć na imprezie, znajdują się nasiona i sadzoni kwiatów, drzewek i krzewów. Znajdzie się też coś dla miłośników ogrodowych dekoracji oraz fanów zdrowej żywności. Na kiermaszu pojawią się stoiska z naturalnymi miodami, domowymi serami czy ziołami. Oprócz tego będzie można zaopatrzyć się w środki ochrony roślin, ceramikę czy rękodzieła.


Przeczytaj również: Wracają kawiarenki językowe! 


Kiermasz odbywać się będzie od 10.00 do 18.00. Przewidziane są również atrakcje dla dzieci – balony, wata cukrowa, lody i różne niespodzianki. Wśród wystawców prowadzony będzie konkurs na najładniejsze stoisko na kiermaszu. Nagrodę w konkursie ufundował prezydent Nowej Soli, Jacek Milewski.

Więcej informacji o wydarzeniu na zielone-ogrody.net

 


Tagi
Czytaj więcej