Aktualność Miasto Pracodawcy Strefa

W AB Foods Polska czeka kilka etatów!

Firma AB Foods Polska, która działa w nowosolskiej strefie ekonomicznej poszukuje pracowników. Wolnych jest kilka etatów.

Wolne etaty w Nowej Soli

AB Foods Polska intensywnie poszukuje zaangażowanych pracowników, przede wszystkim do przygotowywania, testowania i kontrolowania jakości produktów firmy. Na kandydatów czeka kilka etatów, jako Operator Kuchni, Pracownik Logistyki Wewnętrznej oraz Technik Utrzymania Ruchu.

Przewidzianych jest kilka etatów nawet na jedno stanowisko. W związku ze wzrostem produkcji firma poszukuje osoby gotowe się podjąć pracy jako Pracownik Logistyki Wewnętrznej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyła w produkcji wyrobów gotowych. Przewidziane są 2 nowe etaty! Praca wykonywana będzie w systemie III zmianowym.

Zapoznaj się z ofertą pracy Pracownik Logistyki Wewnętrznej

Dodatkowo firma poszukuje osoby chętne do pracy w weekendy jako Operator Kuchni. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie przyczyniała się do realizacji planu produkcyjnego poprzez zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego. Wolne są 3 etaty (praca w piątki 6:00-14:00, soboty 6:00-18:00, niedziele 10:00-22:00).

Zapoznaj się z ofertą pracy Operator Kuchni

Firma poszukuje również kandydata na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu. Przewidziane są: 1 etat w systemie pracy na III zmiany oraz 1 etat w systemie pracy weekendowej (praca w piątki 6:00-14:00, soboty 6:00-18:00, niedziele 10:00-22:00).

Zapoznaj się z ofertą pracy Technik Utrzymania Ruchu


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.