Aktualność Miasto

W listopadzie zostanie oddana kolejna nitka drogi S3

To bardzo dobra wiadomość dla kierowców, którzy podróżowali tą trasą. W listopadzie do użytku zostanie oddana druga nitka drogi S3 od węzła Zielona Góra do Niedoradz.

Druga nitka drogi S3 do oddania

Anna Jakubowska, rzeczniczka lubuskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, poinformowała o trwających pracach na odcinku Zielona Góra Północ do Niedoradza. Budowa idzie zgodnie z planem, dzięki czemu już 20 listopada druga nitka jezdni tego odcinka zostanie otwarta.


Przeczytaj również: Kolejne odcinki S3 na ukończeniu


Nowosolski odcinek oddany w grudniu?

W listopadzie kierowcy będą cieszyć się z przejezdnej całej trasy z Zielonej Góry do Niedoradza, a już w grudniu planowane jest oddanie kolejnego odcinka, tym razem do Nowej Soli. Tutaj również ma być gotowa dwupasmowa droga na odcinku Niedoradz – Nowa Sól Południe. Otwarcie trasy zaplanowano na drugą połowę grudnia.

Zdjęcie: Magda Weidner/gazetalubuska.pl


Przeczytaj również: Nowa Poczekalnia na dworcu w Nowej Soli


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.