Pracodawcy

Walczymy o powrót pana Tomasza do zdrowia. Dołącz do akcji!

Pan Tomasz to ojciec jednego z pracowników JOST Polska. W sierpniu uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Dzisiaj rodzina pana Tomasza prosi o wsparcie w umożliwieniu mu rehabilitacji i powrotu do zdrowia.

Dzień, który zmienił życie

Pan Tomasz cieszył się dobrym zdrowiem, był aktywną osobą, całe życie pracował fizycznie. Lubił chodzić na ryby, chętnie udzielał pomocy innym, a w ostatnich miesiącach przygotowywał się do ślubu swojego syna, pracownika firmy JOST Polska. To wszystko zmieniło się w mgnieniu oka 11 sierpnia, kiedy pan Tomasz uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Trafił do szpitala z licznymi obrażeniami głowy i kręgosłupa, a lekarze nie dawali mu szans.

Wola życia jest jednak w panu Tomaszu bardzo silna. Po dwóch tygodniach wybudził się ze śpiączki farmakologicznej, a w kolejnych tygodniach wróciły oznaki świadomości. Obecnie przebywa w zakładzie opiekuńczo-leczniczym. Jego stan jest nadal bardzo poważny, oprócz zaburzeń świadomości boryka się z lewostronnym niedowładem. Mimo to, lekarze są pełni nadziei, a w drodze do odzyskania sprawności możesz pomóc również Ty.

Wesprzyj pana Tomasza w drodze do zdrowia

Pan Tomasz potrzebuje całodobowej opieki, a także intensywnej rehabilitacji. Póki co, rodzina zbiera środki, by móc mu ją zapewnić, gdy tylko będzie na nią gotowy. Pani Monika, żona pana Tomasza prosi o każde, nawet najmniejsze wsparcie. Marzę o tym, że gdy zorganizujemy przyjęcie weselne, to mąż będzie mógł na nie dotrzeć o własnych siłach – mówi.

Chcesz pomóc? Możesz to zrobić tutaj →


Tagi
Czytaj więcej