Pracodawcy

Warsztaty Insights Discovery w AB Foods Polska

Jak poprawić efektywność komunikacji i współpracy w zespole? AB Foods Polska nieustannie szuka nowych obszarów wsparcia dla swoich pracowników. Właśnie dlatego w ostatnich tygodniach przeprowadzono w firmie warsztaty Insights Discovery.

Czym jest Insights Discovery?

Insights Discovery, oparte na modelu osobowości stworzonym przez Carla Gustawa Junga, daje solidne podstawy dla wszechstronnego rozwoju pracowników, budowania pozytywnych relacji w zespole i przyjmowania bardziej efektywnej strategii działania. Głównym celem warsztatów jest pomoc w doskonaleniu się, zrozumieniu swoich mocnych i słabych stron oraz poprawieniu interakcji z otoczeniem. W jaki sposób przebiegały i na czym się koncentrowały?

Na podstawie starannej selekcji odpowiedzi udzielonych w Kwestionariuszu Preferencji Insights każdy z uczestników mógł poznać swój Profil Indywidualny Insights. Reprezentują go cztery energie kolorystyczne, powiązane z unikalnym zestawem cech osobowości: czerwona, zielona, niebieska i żółta. Ale Insights Discovery to nie tylko narzędzie do samopoznania. Duży nacisk położono na metody analizy typów osobowości innych członków zespołu, poznanie różnych sposobów reakcji i naukę elastycznego dopasowania swojego zachowania do potrzeb ludzi z najbliższego otoczenia.

Warsztaty Insights Discovery w AB Foods Polska

Przeczytaj również: Nowa praca czeka! Sprawdź oferty z Nowej Soli

Warsztaty Insights Discovery w AB Foods

Rozwój firmy nie byłby możliwy bez rozwoju pracowników. Doskonale rozumie to AB Foods Polska, które po raz kolejny wyszło naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom. Dzięki warsztatom Insights Discovery każdy uczestnik, bez względu na swoje kompetencje lub doświadczenie, mógł otrzymać sugestie i wskazówki niezbędne dla samodoskonalenia się, poznać swoją rolę w zespole oraz wnoszone do niego wartości.

Warsztaty Insights Discovery w AB Foods Polska

Bardzo często sposób, w jaki siebie postrzegamy znacząco odbiega od tego, jak nasze postępowanie interpretują inni ludzie. Elementarną częścią programu była więc praca nad nieuświadomionymi aspektami zewnętrznego wizerunku pracowników oraz sposobu, w jaki ich zachowania wpływają na ludzi z najbliższego otoczenia. Równocześnie w centrum szkolenia znalazło się zagadnienie indywidualnych stylów funkcjonowania oraz korzyści, które niesie za sobą ich poprawna identyfikacja. Osoby zatrudnione w AB Foods mogły rozwinąć swoje umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, minimalizując tym samym ryzyko przyszłych konfliktów lub nieporozumień.

Firma, która szczególnie dba o pozytywną atmosferę w zespole i wartościowe, zdrowe relacje między współpracownikami, wdrożyła już kilka efektywnych programów, w tym EAP, czyli Program Wsparcia Pracowników.

Więcej na ten temat dowiesz się z artykułu: Program wsparcia pracowników w AB Foods.

Sprawdź swój typ!

Jeśli chcesz poznać własny typ osobowości i wczuć się w rolę pracowników AB Foods, zajrzyj na stronę Odkryj swój typ Insights Discovery | INSIGHTS POLSKA Sp. z o.o. i zrób krótki test.


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez firmy uczestniczące w inicjatywie Nowa Praca, jako administratorów danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.