Aktualność Pracodawcy

Proces wdrożenia nowego pracownika w NORD Napędy [WIDEO]

Boisz się procesu rekrutacyjnego i wdrożenia do nowych obowiązków? Zobacz kilka porad przygotowanych przez pracowników NORD Napędy z działu montażu.

Nowe obowiązki — jak się przygotować?

Poszukiwanie nowej pracy, rozmowa kwalifikacyjna i pierwsze dni w nowym miejscu potrafią być naprawdę stresujące. Warto przed rozpoczęciem całego procesu zebrać przydatne informacje, które sprawią, że cały proces będzie trochę mniej wymagający. Możesz czytać poradniki, oglądać webinary i rozmawiać ze znajomymi. Jeśli jednak masz jakąś firmę na celowniku, zbieraj wiadomości związane właśnie z nią! Przejrzyj media społecznościowe, odwiedź stronę internetową, porozmawiaj z rekruterem jeszcze przed aplikowaniem. Takie działania dają Ci dużą przewagę nad innymi kandydatami do pracy i pokazują, że naprawdę zależy Ci na tej pracy.


Przeczytaj również: Wakacyjna praca w NORD Napędy czeka


Jak wygląda rekrutacja i proces wdrożenia w NORD Napędy?

Aplikujesz do firmy NORD Napędy? Pracownicy tego zakładu przygotowali dla Ciebie kilka dobrych rad, które mogą przydać się na rozmowie rekrutacyjnej oraz podczas pierwszych dni pracy. Obejrzyj wideo i  dowiedz się czegoś więcej od zespołu pracującego w dziale montażu. Wideo przedstawia cały proces wdrażania w NORD Napędy: od rozmowy kwalifikacyjnej do bycia samodzielnym pracownikiem.

Szukasz nowej pracy, a na Twoim celowniku znajduje się firma NORD Napędy? Obserwuj kanały firmy oraz portal Nowa Praca. Już niedługo wideo z poradami od innych działów firmy!

Aplikuj do NORD Napędy → 


Tagi
Czytaj więcej