Pracodawcy

Wiosenna rekrutacja

Pracodawcy z nowosolskiej strefy przemysłowej szukają nowych pracowników. Sprawdź kilka aktualnych ofert!

Operator Kuchni – AB Foods

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć ważenie składników, gotowanie, testowanie sosów przez zwolnieniem do produkcji oraz kontrola procesu produkcyjnego podczas wykonywania pracy w danym obszarze. Wymagane jest zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy. Przewidziane są dwa wakaty.

Zobacz ofertę Operator Kuchni

Operator Linii Lakierniczej – JOST

Główne zadania osoby na tym stanowisku to sprawowanie nadzoru nad urządzeniem do kataforezy i lakiernią oraz przeprowadzanie analiz chemicznych i dokumentowanie ich wyników. Wymagane jest wykształcenie min. średnie techniczne oraz  doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zobacz ofertę Operator Linii Lakierniczej

Kosztorysant w Dziale Instalacji Elektrycznych – Mazel

Obowiązki pracownika to analiza dokumentacji projektowej i wykonywanie przedmiarów w zakresie instalacji elektrycznych, a także sporządzanie kosztorysów ofertowych. Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne w profilu elektrycznym.

Zobacz ofertę Kosztorysant w Dziale Instalacji Elektrycznych


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.