Aktualność

Własna firma – start dla młodych

Trwa rekrutacja do projektu "Własna firma – start dla młodych", którego celem jest wsparcie dla osób młodych na lokalnym rynku pracy.

Masz pomysł na własną firmę?

Stowarzyszenie LGD Między Odrą a Bobrem razem z LGD Zielone Światło prowadzi rekrutację do projektu Własna firma – start dla młodych. Akcja skierowana jest do osób mieszkających na terenie województwa lubuskiego, biernych zawodowo lub bezrobotnych niezarejestrowanych w urzędzie pracy, w wieku 18-29 lat. Uczestnikiem projektu może zostać osoba, która była zatrudniona na umowę o pracę lub umowę cywilno –prawną i utraciła zatrudnienie po 1 marca 2020 r. w wyniku pandemii COVID-19 – i do dnia rozpoczęcia udziału w projekcie pozostają poza rynkiem pracy.

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie http://www.miedzyodraabobrem.pl/art,680,wlasna-firma-start-dla-mlodych.htmlTagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.