Aktualność Miasto

Wojciech Mann w Nowej Soli

Chyba każdy kojarzy sympatycznego dziennikarza z Programu III Polskiego Radia, pierwszego prowadzącego program "Szansa na Sukces". Wojciech Mann odwiedzi Nową Sól.

Spotkanie z dziennikarzem

Wojciech Mann to postać dobrze znana polskiej publiczności. Chociaż na co dzień jest dziennikarzem radiowej “Trójki”, dał się nam poznać także jako satyryk, autor tekstów piosenek, tłumaczeń i książek. To właśnie w związku z tym ostatnim zajęciem, Pan Mann przyjeżdża do Nowej Soli. Głównym tematem spotkania z dziennikarzem będzie promocja jego ostatniej książki – „Artysta. Opowieść o moim ojcu”. W dosyć osobistym dziele, Wojciech Mann opowiada o swoim ojcu, Kazimierzu Mannie. Dziennikarz razem ze swoim synem poświęcili wiele lat próbując skompletować dorobek malarza i grafika, który był autorem opraw plastycznych wystaw w całej Europie. Całe życie artystyczne Kazimierza Manna podsumowane jest właśnie w tej książce.


Przeczytaj również: Teatralne uczty w Nowej Soli


Szansa na autograf

Spotkanie z Wojciechem Mannem odbędzie się 27 listopada 2019 roku w nowosolskiej Galerii pod Tekstem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Poprowadzi je Krystian Nehrebecki.
Będzie to też okazja, żeby kupić książki Wojciecha Manna i zdobyć jego autograf. Na spotkanie autorskie obowiązuje rezerwacja miejsc – można jej dokonać osobiście w Bibliotece przy ul. Bankowej 3, w godzinach otwarcia placówki lub telefonicznie pod numerami: 68 355 34 28 wew. 12 albo 20 albo 22. Swoją obecność należy potwierdzić w przeddzień lub w dniu spotkania. Wejściówki będą do odbioru pół godziny przed spotkaniem.

Więcej informacji o spotkaniu na stronie http://www.nowasol.pl/

UWAGA – Spotkanie zostało odwołane. 

 

Zdjęcie: Polskie Radio

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.