Aktualność Miasto Wydarzenia

„Wrzosy” obchodzą jubileusz 15-lecia istnienia

Swoje 15-lecie istnienia nowosolski zespół „Wrzosy” upamiętnił występem na Górze Harcerza. Od 2003 roku nieustannie uświetnia śpiewem wiele wydarzeń w mieście.

15-lecie Wrzosów

Zespół Śpiewaczy „Wrzosy” istnieje od 2003 roku. Do życia powołała go była dyrektor Nowosolskiego Domu Kultury, Ludmiła Rudziałowicz. Pierwszym kierownikiem muzycznym był Zdzisław Zwarycz, po ośmiu latach stery przejął Dariusz Cetner. Jubileuszowy koncert odbył się 8 września na Górze Harcerza, a gośćmi zespołu były: „Komorniczanie” z Komornik k. Poznania oraz „Jarzębinki” z Otynia.

jubileusz wrzosy nowa sól

Na uroczystości pojawił się również prezydent Nowej Soli, Wadim Tyszkiwicz, który podziękował zespołowi za 15 lat aktywności kulturalnej na rzecz miasta. Z kolei dyrektor NDK, Krzysztof Piotrowiak wręczył czek na 4000 zł.

15-lecie Wrzosów Nowa Sól

Zdjęcia: Andrzej Wrzeszcz


Przeczytaj również: Nowosolska Paczka zaprasza na koncert charytatywny dla Inez


 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.