Aktualność Miasto

Wspólne kolędowanie online

W tym roku z oczywistych względów miejska wigilia i wspólne kolędowanie musi odbyć się w zmienionym formacie. Miasto zachęca do wyjątkowej akcji!

Miejskiej wigilii nie będzie

Chociaż ciężko to sobie wyobrazić, te święta będą inne niż do tej pory. Nowosolska miejska wigilia ze względu na pandemię nie odbędzie się w dotychczasowej formie. Mieszkańcy nie będą mogli wspólnie śwętować Bożego Narodzenia na rynku, ale miasto ma inną propozycję! Mamy okazję wspólnie zaśpiewać kolędę „Przybieżeli do Betlejem” online! Jak to zrobimy?


Przeczytaj również: Pracownik Alumetal stracił dach nad głową – pomagamy!


Wspólne kolędowanie online

Nadal możemy poczuć magię świąt i zjednoczyć nasze serca. Wystarczy, że każdy z nas nagra się przy śpiewaniu – można to zrobić w domu, w pracy, na ulicy, w dowolnym miejscu. Plik wideo z nagraną kolędą należy przesłać na adres koleda@nowosolski.pl do 13 grudnia. Wszystkie wideo zostaną ze sobą połączone tak, byśmy mieli wrażenie wspólnego odśpiewania kolędy. Kolęda będzie opublikowana 20 grudnia.

Ważna informacja od Urzędu Miasta! Istotne jest zaśpiewanie kolędy do załączonego pliku (podkład z linia melodyczną). Podczas nagrywania odsłuchuj melodię podkładu w słuchawkach. Jeśli nie masz takiej możliwości,  nagranie z słyszalnym podkładem nie będzie dyskwalifikować Twojego zaangażowania!

Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta →


Tagi
Czytaj więcej