Aktualność Miasto

Wybierz się na rejs po Odrze!

Sezon na rejsy po Odrze otwarty na dobre! Stowarzyszenie Odra dla Turystów zaprasza na weekendowe rejsy z Nowej Soli.

Sezon turystyczny na Odrze

Rejsy po Odrze od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ludności zamieszkującej miasta położone zaraz przy rzece. W ten weekend mieszkańcy Nowej Soli również mogą wybrać się na wycieczkę! To idealna opcja na gorące popołudnie. Możecie nie tylko podziwiać piękne krajobrazy oraz faunę i florę Odry, ale także odetchniecie przy bijącym od wody chłodzie. Rejsy statkami po Odrze mogą być pomysłem na rodzinne popołudnie, integrację ze znajomymi albo romantyczny wieczór!

Stowarzyszenia Odra dla Turystów zaprasza na kilka rejsów statkiem Laguna. Dla amatorów wodnych wycieczek organizatorzy przygotowali kilka długich rejsów. Osobom, które wybierają się w rejs pierwszy raz, proponujemy krótsze dystanse. Zobacz, jakie macie opcje!

Rejsy po Odrze dla turystów w Nowej Soli

 


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.