Aktualność Wydarzenia

Wyprawa kajakowa w Policku w ramach akcji POLREGIO

Zapowiada się idealna wycieczka dla pasjonatów aktywnego spędzania czasu. W ramach akcji „Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO” 19 sierpnia odbędzie się spływ kajakowy w Policku.

Wycieczki z POLREGIO

Odkrywanie województwa lubuskiego zostało zapoczątkowane przez regionalnego przewoźnika na początku maja. Pierwsza wycieczka z POLREGIO odbyła się do Parku Mużakowskiego. Kolejne wycieczki były niemniej interesujące, uczestnicy byli m.in. w Bytomiu Odrzańskim, Pszczewie czy Łagowie.

Cała akcja wspierana jest przez samorząd wojewódzki, który chce promować wśród Lubuszan aktywną i ekologiczną turystykę. W wyniku współpracy z POLREGIO można w wolnym czasie dotrzeć do odległych zakątków regionu i poznać miejsca, do których wcześniej nie było okazji dotrzeć.


Przeczytaj również: Lubuskie turystycznie. Rusza akcja POLREGIO


Spływ kajakowy w Policku

Wycieczka odbędzie się 19 sierpnia. Z Zielonej Góry wyruszy pociąg o godzinie 09:10, a z Gorzowa Wielkopolskiego o 09:38. Docelowo pociąg dojedzie do Międzyrzecza skąd podróżnych zabierze autokar do Policka, gdzie odbędzie się spływ.

Na uczestników wycieczki czekać będzie poczęstunek oraz materiały informacyjne. Ponadto o miejscach na trasie opowiedzą przewodnicy PTTK. Spływ trwać będzie od 11:00 do 16:30, w jego trakcie (około godziny 13:30-14:00) zorganizowany będzie piknik z ogniskiem.

spływ kajakowy z Polregio Policko

Ceny biletów:

-normalny Zielona Góra 55,00 zł,
-zielonogórzanie 50+ 50,00 zł,
-normalny Gorzów Wielkopolski 50,00 zł.

Od niniejszych cen zgodnie z warunkami taryfowymi obowiązują ulgi ustawowe; bilety dostępne będą od 14.08 (wtorek)  w kasach biletowych przewoźnika POLREGIO w Zielonej Górze i Gorzowie Wielkopolskim.

Plan wycieczki dostępny TUTAJ.

Czy firmy będą zainteresowane takim spędzaniem wolnego czasu?

Lubuszanie coraz chętniej uczestniczą w tego typu wydarzeniach organizowanych przez POLREGIO. To świetna okazja, aby poznać zakątki województwa i miło spędzić czas. Akcja POLREGIO jest również skierowana do firm ze stref przemysłowych z regionu, mi.n. z Nowej Soli, Zielonej Góry i Gorzowa. W razie pytań i odnośnie organizacji wycieczek firmowych można kontaktować się pod numerem: 665 915 411 lub mailowo: pawel.nijaki@p-r.com.pl.

źródło: polregio.pl


Przeczytaj również: Nowosolskie autobusy jedne z najnowocześniejszych w Europie
Przeczytaj również: Powstanie Centrum Zdrowia Matki i Dziecka w Zielonej GórzeTagi
Czytaj więcej