Aktualność Miasto Wydarzenia

Wystartował program Młodzi On-Life. Pierwsze zajęcia w Nowej Soli

13 marca podpisana została umowa między Urzędem Marszałkowskim a Parkiem Interior z Nowej Soli, w ramach której przeprowadzone zostaną warsztaty „Młoda Kariera” w naszym regionie.

W ramach projektu „Młoda Kariera – czyli jak podbić świat swoimi pomysłami” zrealizowanych będzie 12 warsztatów w województwie lubuskim. Zadanie to współfinansowane jest ze środków RPO L-2020 „Kompleksowa promocja potencjału gospodarczego województwa lubuskiego poprzez kampanie promocyjne o zasięgu krajowym i międzynarodowym”. Warsztaty skierowane są do młodych osób z regionu. Pod umową podpisali się marszałek Elżbieta Anna Polak oraz dyrektor parku Interior Andrzej Matłoka.

Konferencja Młodzi On Life Warsztaty Młoda Kariera

Aktywna młodzież na rynku pracy

Projekt trwać będzie od 14 maja do 13 czerwca. Warsztaty odbędą się w 12 miastach (Nowa Sól, Zielona Góra, Świebodzin, Żary, Wschowa, Żagań, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Słubice, Gorzów Wielkopolski). Warsztaty prowadzone będą dla młodzieży, która chce działać lokalnie, aktywnie rozwijać swoją karierę zawodową, poznać nowoczesne rozwiązania prowadzenia komunikacji w Internecie oraz dostępnych branżowych narzędzi i mediów.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie promować działania w ramach lokalnej społeczności. Nauczą się jak budować zespół, jak wejść i poruszać się na rynku pracy, podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności związane ze ścieżką swojej kariery. Warsztaty prowadzić będą doświadczeni szkoleniowcy, eksperci i specjaliści w swojej branży. Do programu zostali zaproszeni Park Technologiczny Interior w Nowej Soli, Park Naukowo-Technologiczny UZ w Zielonej Górze oraz Agencja Reklamowa Reprezentuj.com – Reklama i Wydarzenia z Zielonej Góry.

Konferencja Młodzi On Life Warsztaty Młoda Kariera

Pierwsze zajęcia odbędą się w Nowej Soli

Już 14 maja odbędą się w Nowej Soli pierwsze warsztaty, które przeprowadzane będą w 30-osobowych grupach uczniów. Podczas zajęć młodzi ludzie dowiedzą się jak zostać liderem grupy, jak w nowoczesny sposób realizować swoje projekty, być przedsiębiorczym i jak korzystać z nowych technologii. Warsztaty mają uczyć tworzenia projektów i inicjowania zmian.

To będą praktyczne zajęcia, prowadzone w intensywnej, wymagającej i kreatywnej formie. Dzięki nim każdy uczestnik będzie mógł poznać swoje mocne strony i talenty. Młodzież dowie się ponadto jak korzystać z 20 najskuteczniejszych narzędzi marketingowych.

Warto być na bieżąco z informacjami o projekcie. Polub fanpage Młodzi On-Life na Facebooku!

Koordynatorem warsztatów dla młodzieży z województwa lubuskiego w ramach kampanii promocyjnej „Młodzi On-Life” jest Karolina Rudy – tel +48 696 480 987, e-mail: k.rudy@parkinterior.pl

 


Przeczytaj również: Nord w projekcie JOB Starter 2018
Przeczytaj również: Pierwszy festiwal jedzenia Food Truck fest w Nowej Soli


 


Tagi
Czytaj więcej