Pracodawcy

Wyzwanie biegowe Nowej Pracy – podsumowanie

W tym roku po raz kolejny pracownicy Nowej Pracy podjęli się wyzwania biegowego. Niestety, ze względu na obecną sytuację musieliśmy przerwać nasze zmagania. Jak nam poszło?

Wyzwanie Biegać Każdy Może

W tym roku wybiegliśmy na ulice, do parków, do lasów, na bieżnię po raz kolejny. Połączyliśmy siły Alumetalu, JOST, Mazela i Norda podjęliśmy wyzwanie 13×6. Przez 13 tygodni każdy z uczestników wyzwania miał przebiec minimum 6 kilometrów. Wyzwanie mógł podjąć każdy – osoby, które biegają na co dzień i osoby, które dopiero zaczynają swoją sportową przygodę. Można było biegać, truchtać i spacerować, byle zbierać cenne kilometry!


Przeczytaj również: Biegać każdy może!


Zmagania zakończone

Niestety, w związku z zaistniałą sytuacją i obostrzeniami związanymi z wyjściem z domu, czy wejściem do lasu jesteśmy zmuszeni zakończyć akcję w obecnej formie. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy za udział i gratulujemy osiągnięć. Przez 5 tygodni udało nam się przebiec 6563km i spalić ponad 515 000 kalorii! Jednak aby nie ryzykować zdrowia i zgodnie z zaleceniami #zostaćwdomu zachęcamy do podejmowania innych aktywności sportowych, które nie wymagają wychodzenia. Znajdźmy w tej nowej, trudnej sytuacji chwilę dla siebie, swojego zdrowia i kondycji. Ćwiczmy w domu!

Jak wygląda nasze wyzwanie w liczbach?


Tagi
Czytaj więcej