Aktualność Miasto

X Wiosenne Zielone Ogrody nad Odrą

Już 8 i 9 maja mieszkańcy Nowej Soli i okolic będą mogli wziąć udział w wiosennym kiermaszu ogrodniczym. Jakie atrakcje czekają na uczestników?

X Wiosenne Zielone Ogrody nad Odrą

Urząd Miejski w Nowej Soli zaprasza mieszkańców miasta na X Wiosenne Zielone Ogrody – kiermasz ogrodniczy nad Odrą. W najbliższą sobotę i niedzielę nowosolanie będą mogli przyjść na plac plenerowy koło Parku Krasnala by wziąć udział w kiermaszu ogrodniczym. Na wszystkich uczestników czeka kilka ciekawych atrakcji. Wśród produktów, które będzie można znaleźć na imprezie, znajdują się nasiona i sadzonki kwiatów, drzewek i krzewów. Znajdzie się też coś dla miłośników ogrodowych dekoracji oraz fanów zdrowej żywności. Na kiermaszu pojawią się stoiska z naturalnymi miodami, domowymi serami czy ziołami. Oprócz tego będzie można zaopatrzyć się w środki ochrony roślin, ceramikę czy rękodzieła.


Przeczytaj również: Plan na majówkę: Rejsy po Odrze


Moc atrakcji dla każdego

Kiermasz odbywać się będzie od 10.00 do 18.00 w dniach 8-9 maja. Przewidziane są również atrakcje dla dzieci – balony, wata cukrowa, lody i różne niespodzianki. Wśród wystawców prowadzony będzie konkurs na najładniejsze stoisko na kiermaszu. Nagrodę w konkursie ufundował prezydent Nowej Soli, Jacek Milewski.

Więcej informacji o wydarzeniu na www.nowasol.pl oraz www.zielone-ogrody.net

kiermasz ogrodniczy wiosennne zielone ogrody nad odrą


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.