Aktualność Pracodawcy Wydarzenia

XVII Targi Pracy na Uniwersytecie Zielonogórskim

Jutro po raz siedemnasty odbędą się na Uniwersytecie Zielonogórskim Targi Pracy, w których udział wezmą dwie firmy Inicjatywy Nowa Praca.

Szansa na karierę

Targi Pracy organizowane są z myślą o studentach Uniwersytetu Zielonogórskiego i o ich karierze po studiach. Co roku różni pracodawcy mają okazję przygotować swoje stoiska i zachęcić młodzież do pracy u nich. Dla studentów to okazja na bliski kontakt z ciekawą firmą, której przedstawiciele mogą pomóc wskazać drogę kariery, zaproponować staż, a nawet pracę. Dla pracodawców to szansa na pozyskanie dobrze przygotowanej i wykwalifikowanej kadry pracowników. Obecność na takich targach pozwala budować pozycję firmy jako pracodawcy otwartego na nowe możliwości.


Przeczytaj również: Praktyki zawodowe w NORD? Czemu nie!


Lista wystawców

W uniwersyteckich targach weźmie udział ponad 70 wystawców z Zielonej Góry i okolic. Wśród nich znajdą się dwie firmy z inicjatywy Nowa Praca – Mazel i Nord. Nowosolscy pracodawcy są chętni by opowiedzieć o tym jak wygląda praca u nich, co robią na co dzień i dlaczego warto zdecydować się na pracę. Mazel i Nord będą opowiadać o wymaganiach stawianych kandydatom, ale też wręczą wszelkie materiały informacyjne przygotowane dla studentów biorących udział w targach.


Przeczytaj również: Mazel na Hannover Messe 2019


 


Tagi
Czytaj więcej