Aktualność Wydarzenia

Z POLREGIO do Lubniewic

Szykuje się kolejna wycieczka z regionalnym przewoźnikiem w ramach cyklu „Poczuj przygodę odkrywając lubuskie pociągami POLREGIO”. W sobotę odwiedzimy Lubniewice.

Z POLREGIO zwiedzamy lubuskie

Akcja „Poczuj przygodę…” organizowana jest przy wsparciu samorządu wojewódzkiego. Ma na celu promocję naszego regionu. Przewoźnik chce zachęcić mieszkańców do jednodniowej podróży, a tym samym promocji ekologicznego transportu, jakim jest kolej. Na podróżnych oraz miłośników kolei czekać będą materiały promocyjne, poczęstunek oraz dodatkowe atrakcje przygotowane przez lokalne samorządy.


Przeczytaj również: Pociąg do Łagowa. Kolejna odsłona wycieczek z POLREGIO


Miasteczko miłości

W najbliższą sobotę, tj. 7 lipca, o godzinie 10:53 z Zielonej Góry wyruszy pociąg do Wędrzyna. Po drodze podróżni zatrzymają się w Sulechowie, Babimoście, Zbąszynku i Międzyrzeczu. Pociąg zatrzyma się ostatecznie w Wędrzynie, skąd autokar przetransportuje turystów do Lubniewic. Miejsce i termin nie są przypadkowe, bowiem w tym czasie odbywa się w Lubniewicach Festiwal Michaliny Wisłockiej.

Lubniewice to miasteczko znane z urokliwego klimatu i pięknych miejsc. Są lasy, jeziora, ścieżki turystyczne. To tu największą namiętność swojego życia przeżyła Michalina Wisłocka, autorka poradnika „Sztuki kochania”.

Wycieczki z POLREGIO Lubniewice


Przeczytaj również: Lubuskie turystycznie. Rusza akcja „Odkryj lubuskie koleją”


Co czeka nas  na miejscu?

Oprócz możliwości zwiedzenia miasteczka będziemy mieli również okazję zachwycić się przepiękną lubniewicką przyrodą oraz w jej otoczeniu odbyć piknik z ogniskiem. Czekają na nas również atrakcje związane z trwającym tego dnia Festiwalem Michaliny Wisłockiej.

Ceny biletów:

– normalny 55,00 zł, zielonogórzanie 50+ 50,00 zł.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem: 665 915 411
lub na adres e-mail – pawel.nijaki@p-r.com.pl.

Źródło: Polregio.pl


Przeczytaj również: Elektryczny samochód z Nowej SoliTagi
Czytaj więcej