Aktualność Pracodawcy

Zatrudniamy w Nowej Soli!

Wiosna to dobry czas na zmiany! Jeśli nie interesują Cię dalekie dojazdy do pobliskich miast, wolisz pracę blisko domu u sprawdzonego pracodawcy, sprawdź oferty od firm Nowej Pracy!

Oferty pracy Nowa Sól

JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Księgowa

Firma poszukuje do swojego zaangażowanej i doświadczonej księgowej. Czeka na Ciebie pakiet benefitów, takich jak prywatna opieka medyczna czy grupowe ubezpieczenie. Jeśli posiadasz minimum pięcioletnie doświadczenie w zawodzie oraz szeroko myślisz i nie boisz się nowych rozwiązań, dołącz do zespołu JOST Polska!

Zobacz ofertę >>

 • Operator wózka widłowego

JOST szuka pracownika na stanowisko operatora wózka widłowego. Od kandydatów wymagane jest wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (II WJO, UDT)
oraz doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego. Firma oferuje umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie oraz świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zobacz ofertę >>

 • Kierownik Działu Zapewnienia Jakości

JOST zatrudni do swojego zespołu kierownika działu zapewnienia jakości. Ważne wymagania na tym stanowisku: wykształcenie wyższe kierunkowe i min. 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze jakości w firmie produkcyjnej.

 • Elektryk/Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Obowiązki na tym stanowisku to dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń, a także prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów. JOST Polska szuka osoby z min. dwuletnim doświadczeniem w pracy w dziale Utrzymania Ruchu.

Zobacz ofertę >> 

 • Konstruktor

Do nowosolskiego zakładu poszukiwany jest konstruktor, który zajmie się nadzorem konstrukcyjnym nad bieżącymi produktami seryjnymi. Wymagane co najmniej średnie wykształcenie techniczne oraz pierwsze kierunkowe doświadczenia zawodowe.

Zobacz ofertę >> 

 • Spawacz

JOST Polska poszukuje osoby na stanowisko Spawacz do swojego zakładu w Nowej Soli. Główne zadania na stanowisku to realizowanie przydzielonych zadań zgodnie ze zleceniem produkcyjnym i instrukcją pracy

Zobacz ofertę >>


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, softstarty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Referent ds. planowania produkcji na Dziale Montażu

Do zakładu w Nowej Soli poszukiwany jest referent ds. planowania produkcji na dziale montażu, który zajmie się analizą danych z produkcji oraz planowaniem obsady stanowisk monterskich. Wymagane wykształcenie wyższe oraz bardzo dobra znajomość programu MS Excel.

Zobacz ofertę >>

 • Mechanik Utrzymania Ruchu na Dziale Montażu

NORD Napędy w Nowej Soli poszukuje osoby na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu na Dziale Montażu. Do zadań należeć będzie opieka nad parkiem maszynowym, bieżące usuwanie usterek i wykonywanie przeglądów.

Zobacz ofertę >> 

 • Specjalista ds. Kadr i Płac

Specjalista ds. kadr i płac poszukiwany do nowosolskiego zakładu NORD Napędy. Wymagane wykształcenie kierunkowe, minimum średnie oraz co najmniej dwuletnie doświadczenie w jednostce stosującej pełną księgowość.

Zobacz ofertę >>

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo (Nowa Sól)

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter/pakowacz (Nowa Sól)

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik magazynowy

Poszukujemy pracownika z wykształceniem zawodowym lub średnim oraz uprawnieniami na wózki jezdniowe kat. II WJO poświadczonym egzaminem przed UDT. Do obowiązków należeć będzie kompletowanie części składowych przeznaczonych do montażu produktu gotowego.

Zobacz ofertę >>


Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Ślusarz – mechanik

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie utrzymanie ciągłości produkcji poprzez zapewnienie optymalnej dyspozycyjności maszyn i urządzeń a także naprawa, konserwacja marzyn, narzędzi oraz urządzeń produkcyjnych.

Zobacz ofertę >>

 • Sortowacz

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć sortowanie złomów ze względu na klasę oraz zanieczyszczenia oraz przygotowywanie złomów do dalszego przerobu w zależności od rodzaju, gatunku i przeznaczenia

Zobacz ofertę >>

 • Mechatronik

Mechatronik odpowiedzialny będzie za diagnozowanie i naprawę usterek mechanicznych oraz elektrycznych na linii do przerobu złomu, a także wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności związanych z zapewnieniem prawidłowego stanu technicznego infrastruktury, urządzeń i instalacji elektrycznych. Wymagane ważne uprawnienia SEP do 1 kV.

Zobacz ofertę >>


MAZEL

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Dowiedź się więcej o firmie >>

 • Specjalista/tka ds. kosztorysowania

W związku z dynamicznym rozwojem Dział Realizacji Zagranicznych poszukuje specjalisty ds. kosztorysowania, który odpowiedzialny będzie za przygotowanie kalkulacji cenowych i ofert dla Klientów.

Zobacz ofertę >>

 • Asystent/ka produkcji

Dział Prefabrykacji Rozdzielnic realizujący zadania produkcyjne w zakresie montażu rozdzielnic elektrycznych, poszukuje asystenta / asystentki produkcji, który odpowiedzialny będzie za nadzór nad dokumentacją produkcyjną.

Zobacz ofertę >> 

 • Specjalista ds. zaopatrzenia

Zespół Zaopatrzenia w Dziale Logistyki obsługujący prowadzone na terenie całej Polski budowy pod względem zaopatrzenia w materiały, poszukuje specjalisty ds. zaopatrzenia, który odpowiedzialny będzie za składanie zamówień do dostawców oraz logistykę dostaw.

Zobacz ofertę >>

 • Specjalista do spraw automatyki

Od specjalisty do spraw automatyki w Mazel S.A. wymaga się doświadczenia w programowaniu sterowników PLC (Siemens, GE), wizualizacji SCADA (Intouch, Wincc, ZENON) oraz paneli operatorskich HMI. Wymagane wykształcenie wyższe.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik produkcyjny

MAZEL S.A. poszukuje osoby na stanowisko pracownika produkcyjnego, który zajmie się montażem rozdzielnic oraz skrzynek elektrycznych. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zobacz ofertę >> 

 • Majster robót elektrycznych

Firma Mazel S.A. poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Majster Robót Elektrycznych. Wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe oraz odpowiednie uprawnienia. Do zdań pracownika będzie należało wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa.

Zobacz ofertę >>


Lantmannen Unibake

Lantmännen Unibake to jedna z największych grup piekarniczych w Europie. Nasz zakład produkcyjny w Nowej Soli, wyposażony w linie produkcyjne o wysoko zaawansowanej technologii, jest jedną z największych i najnowocześniejszych piekarni w Europie.

 • Pracownik produkcji

Pracownik produkcji odpowiedzialny jest za wytwarzanie ciast zgodnie z recepturami oraz planami produkcyjnymi, pakowanie wyrobu gotowego, obsługę linii produkcyjnej oraz maszyn i instalacji pomocniczych, dbałość o ich stan techniczny i higieniczny.

Zobacz ofertę >>

 • Operator maszyn

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyn piekarniczych i pakujących na linii produkcyjnej pieczywa oraz monitorowanie prawidłowość przebiegu procesu produkcyjnego, dokonywanie niezbędnych zmian czy regulacji w trakcie jego trwania.

Zobacz ofertę >> 

 • Technik utrzymania ruchu

Technik utrzymania ruchu będzie miał możliwość zyskać wiedzę o sterownikach, panelach dotykowych Siemens, Allan Bradley oraz będzie odpowiedzialny za utrzymywanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji procesowych.

Zobacz ofertę >> 

 • Młodszy technik utrzymania ruchu

Wykształcenie techniczne, zaitneresowanie budową maszyn, elektryką, elektrotechniką czy automatyką. Masz już doświadczenie zawodowe w obszarze technicznym albo produkcji i chciałbyś rozwijać się w obszarze technicznym zakładu produkcyjnego? Pomóż w utrzymywaniu dobrego stanu technicznego parku maszynowego Lantmannen Unibake.

Zobacz ofertę >>

 


Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz dwie opcje:

 1. Kliknij na przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej