Aktualność Pracodawcy

JOST: Jubileuszowe X spławikowo-gruntowe zawody wędkarskie „O Puchar Dyrektora”

Jak w JOST Polska wykorzystują świąteczne dni? Przeczytaj relację z jubileuszowych X spławikowo-gruntowe zawodów wędkarskie „O Puchar Dyrektora".

JOST Polska zarzuca wędkę na puchar dyrektora!

W piękny świąteczny dzień (15.08.2020) wędkarze z JOST Polska spotkali się nad „matką polskich rzek” – cudowną Odrą, aby odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytanie – Kto z JOST Polska najlepiej współpracuje z rybami (czy aby na pewno współpraca jest w tym wypadku właściwym słowem?!).

Zawody wędkarskie to tradycja kultywowana w JOST od wielu lat i to zazwyczaj dwa razy w roku, a to wszytko dzięki Jarkowi, który zajmuję się organizacją rok w rok. W tym razem nie mogło być inaczej.


Przeczytaj również: JOST dołącza do #GaszynChallenge


Z samego rana, bo o godzinie 7:30, 14 śmiałków zaczęło „negocjacje” z rybami 😊 Aura była sprzyjająca, ryby w zależności od szczęścia wylosowanych miejsc zawodniczych współpracowały różnie, z jednymi bardziej ochoczo, z innymi nieco mniej. 😊 W finalnym rozrachunku z uśmiechem na ustach okazałe nagrody otrzymali:

  1. Marcin 6,200kg
  2. Grzegorz 4,520kg (+ nagroda za największą rybę 2,040kg)
  3. Michał 3,400kg
  4. Szymon 2,600kg
  5. Jarosław 2,400kg

Wszystko oczywiście odbyło się przy zapachu grillowych pyszności! Nagrodzonym gratulujemy uzyskanych miejsc, ale też cierpliwości, bo jak wiadomo, na rybach jest ona niezbędna! Zapraszamy do galerii!


Tagi
Czytaj więcej

Napisz komentarz

Szukasz pracy? Pozwól nam znaleźć ją dla Ciebie!

Prześlij nam swoje CV, a my wyselekcjonujemy dla Ciebie pasujące oferty.

Wybierz plik Nie wybrano pliku

Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, włączając w to mój wizerunek, przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Reja 6, 65-076, jako administratora danych osobowych. Udzielam zgody dobrowolnie. Wiem także, że zgodę mogę wycofać w każdym czasie.

Dziękujemy, Twoje zgłoszenie zostało wysłane.