Aktualność Miasto

Zmiana organizacji ruchu na Chrobrego

Urząd Miasta Nowa Sól poinformował dzisiaj, o zmianie organizacji ruchu przy ulicy Chrobrego. Jakie utrudnienia nas czekają?

Budowa wałów przeciwpowodziowych

Planowana zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona 1 sierpnia i potrwa do 31 grudnia 2020 roku. Związane jest to z budową wałów przeciwpowodziowych w Nowej Soli. Zmiana w organizacji ruchu będzie polegała na obustronnym zakazie zatrzymywania się i postoju w ciągu ulicy Chrobrego w godzinach od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku.

Zmiana organizacji ruchu wynika z faktu, że ulicą Chrobrego będą poruszać się samochody ciężarowe dowożące materiał budowlany. W przypadku wzmożonego ruchu na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Zielonogórskiej, zostanie wyznaczona osoba do kierowania ruchem drogowym. Ważna informacja dla kierowców – na ulicy Chrobrego zdemontowane zostaną istniejące progi zwalniające.


Przeczytaj również: Lipcowe oferty pracy w Nowej Soli


Masz sugestie?

W związku z przebudową wałów przeciwpowodziowych i utrudnieniach w ruchu, prezydent Jacek Milewski uruchamia specjalny adres mailowy, na który mieszkańcy mogą przesyłać sugestie związane z tymczasową organizacją ruchu oraz utrudnieniach z nią związanych. Masz sugestie? Napisz na waly@nowasol.pl.

Źródło: Urząd Miasta Nowa Sól


Tagi
Czytaj więcej