Aktualność Pracodawcy

Zmiana pracy latem? Sprawdź najnowsze oferty z Nowej Soli.

Wakacje zainspirowały Cię do zmiany pracy? Przejrzyj oferty pracy z Nowej Soli od Alumetal, JOST Polska, Mazel i NORD Napędy.

Kiedy najlepiej zmienić pracę?

Chociaż uważa się, że najlepszym czasem w roku na zmianę pracy jest jesień i okres noworoczny, tak naprawdę nie ma to żadnego znaczenia. Odpowiedni moment jest wtedy, kiedy sami podejmiemy taką decyzję i czujemy, że to już najwyższy czas. Może się na to złożyć wiele czynników — brak porozumienia z szefem i współpracownikami, brak możliwości rozwoju, zbyt niskie wynagrodzenie czy stresujące środowisko. Niezależnie od tego, co stoi za chęcią zmiany pracy, warto zawsze dokładnie przemyśleć kroki, które zamierzamy podjąć. Jeśli już wiesz, że chcesz zmienić pracę, mamy dla Ciebie oferty nowosolskich pracodawców ze strefy przemysłowej.

Dlaczego warto pracować w firmach Nowej Pracy?

Alumetal, Mazel, NORD Napędy i JOST Polska to firmy stawiające na rozwój technologii oraz wspieranie lokalnej społeczności. Stale dążymy do polepszania nie tylko naszych linii produkcyjnych, czy narzędzi, z którymi pracujemy, ale także do szukania rozwiązań, które przysłużą się naszym pracownikom. Oferujemy pakiety benefitów, możliwość udziału w kursach i szkoleniach, a także imprezy i spotkania integracyjne. Zobacz nasze oferty pracy w Nowej Soli.

Alumetal, Mazel, NORD Napędy i JOST Polska — oferty pracy w Nowej Soli

Alumetal

Grupa Alumetal to jeden z europejskich liderów, prężnie rozwijający się i nowoczesny producent aluminiowych stopów odlewniczych. Grupę Alumetal tworzą cztery zakłady produkcyjne, w których powstają wtórne aluminiowe stopy odlewnicze, aluminium do odtleniania stali oraz w ramach działalności Spółki T+S – topników i soli. Zobacz najnowsze oferty pracy.

 • Sortowacz

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć sortowanie złomów ze względu na klasę oraz zanieczyszczenia, oraz przygotowywanie złomów do dalszego przerobu w zależności od rodzaju, gatunku i przeznaczenia.

Zobacz ofertę >>

 • Odlewacz gąsek

Aluminiowe gąski to nic innego jak stopy odlewnicze z aluminium o charakterystycznym kształcie. Odlewacz gąsek będzie odpowiedzialny za obsługę pieca odstojowego, gazowego i maszyny odlewniczej.

Zobacz ofertę >>

 • Mechatronik

Mechatronik odpowiedzialny będzie za diagnozowanie i naprawę usterek mechanicznych oraz elektrycznych na linii do przerobu złomu, a także wykonywanie przeglądów i remontów zgodnie z planem remontów.

Zobacz ofertę >>

 • Elektryk

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności związanych z zapewnieniem prawidłowego stanu technicznego infrastruktury, urządzeń i instalacji elektrycznych. Wymagane ważne uprawnienia SEP do 1 kV.

Zobacz ofertę >>


 

JOST Polska

JOST jest światowym liderem w produkcji systemów, modułów i komponentów do pojazdów użytkowych. Dzięki swoim innowacyjnym produktom oraz światowej obecności koncern nasz cieszy się wysoką renomą wśród dostawców, klientów i pracowników.

 • Lakiernik

Lakiernik zajmuje się lakierowaniem części produkcyjnych metodą proszkową oraz na mokro, zgodnie ze zleceniem i instrukcją pracy. Będziesz odpowiedzialny za oznaczanie gotowych (zwolnionych) części przy pomocy zawieszki na pojemniku/kontenerze.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik produkcji – monter

Firma poszukuje do swojego zakładu pracowników produkcyjnych – monterów, którzy będą odpowiedzialni za oznaczanie gotowych (zwolnionych) części przy pomocy zawieszki na pojemniku/kontenerze. Mile widziane wykształcenie średnie techniczne.

Zobacz ofertę >>

 • Operator maszyn CNC

Operator maszyn zajmuje się przygotowaniem i obróbką części zgodnie ze zleceniem. Do codziennych zadań należy także dokonywanie pomiarów części wraz z wprowadzaniem ich wyników do systemu.

Zobacz ofertę >> 

 • Operator wózka widłowego

Do głównych zadań operatora wózka będzie należeć zaopatrywanie wydziałów produkcyjnych w materiał do produkcji i opakowania ora wewnętrznych półfabrykatów. Konieczne posiadanie uprawnień do prowadzenia wózków widłowych.

Zobacz ofertę >> 

 • Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Do głównych zadań będzie należeć zapewnianie dostępności parku maszynowego w zakładzie oraz analiza dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń pod kątem wymaganych działań przeglądowych i konserwacyjnych.

Zobacz ofertę >> 


NORD Napędy

NORD jest jednym z wiodących na świecie producentów technologii napędowej – dla rozwiązań mechanicznych i elektronicznych. Asortyment obejmuje motoreduktory, silniki, przekładnie przemysłowe, przetwornice częstotliwości, soft starty oraz zdecentralizowane sterowanie napędem.

 • Operator maszyn obróbczych sterowanych cyfrowo 

Firma Nord poszukuje osoby z wykształceniem zawodowym lub średnim; mile widziana także podstawowa znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych. Do zadań na tym stanowisku będzie należeć obsługa maszyn CNC – tokarek, szlifiatek oraz frezarek, a także pisanie programów obróbczych od podstaw.

Zobacz ofertę >>

 • Monter

NORD Napędy szuka zaangażowanych osób, chętnych do pracy na stanowisku Monter/pakowacz. Główne obowiązki to samodzielny montaż jednostek napędowych oraz pakowanie wyrobów gotowych.

Zobacz ofertę >>

 • Pracownik magazynowy

Poszukujemy pracownika z wykształceniem zawodowym lub średnim oraz chęcią i gotowością do uzyskania uprawnień na wózku, żurawie i suwnice. Do obowiązków należeć będzie kompletowanie części składowych przeznaczonych do montażu produktu gotowego.

Zobacz ofertę >>

 • Mechanik Utrzymania Ruchu na wydziale montażu

Zadaniem mechanika jest opieka nad parkiem maszynowych oraz bieżące usuwanie usterek i wykonywanie przeglądów maszyn. NORD Napędy wymaga znajomości układów pneumatycznych, hydraulicznych orz podstaw elektryki.

Zobacz ofertę >> 


Mazel S.A.

Firma Mazel działa w branży elektroenergetycznej od 1987 r. Zespół tworzy ponad 200 pracowników, którzy obsługują duże przedsiębiorstwa i inwestycje, dostarczając kompleksowe usługi z zakresu instalacji elektrycznych, automatyki przemysłowej oraz energetyki zawodowej. Mazel swoją siedzibę ma w nowosolskiej strefie ekonomicznej.

Właśnie trwa wielka akcja rekrutacja! Aż 16 nowych ofert pracy czeka w Mazel S.A. Zobacz wszystkie! → 

Jak skontaktować się z pracodawcami?

W jaki sposób rekrutować na powyższe stanowiska? Masz dwie opcje:

 1. Kliknij przycisk WYŚLIJ CV znajdujący się pod treścią oferty pracy i wyślij formularz, załączając do niego swoje CV.
 2. Skontaktuj się z działem rekrutacyjnym wybranej firmy. Dane kontaktowe znajdziesz pod konkretną ofertą pracy.

Tagi
Czytaj więcej